Angle down Atgal

Grikių iššūkio rezultatai: krenta svoris, stabilizuojasi kraujo spaudimas, gerėja savijauta

Gavėnios pasninkui gyventojus pakvietusi chemijos mokslų daktarė, 86 m. Ksavera Vaištarienė džiaugiasi puikiais rezultatais. Facebook tinkle specialiai sukurtoje „30 dienų iššūkio“ grupėje susibūrę daugiau kaip 17000 dalyvių jau dalijasi pirmais džiuginančiais patyrimais ir atradimais.

Zita (56 m.), gyvenant Londone, prie iššūkio prisijungė kovo 8 d. Moteris rašo: „Turėjau daug problemų su padidėjusiu skrandžio rūgštingumu, jis mane kankino ištisus metus. Grikiavau 10 dienų iš eilės! O dabar 5 dienas valgau tik daržoves. Nebeskauda skrandžio! Jokios rūgštys nekyla!! Nugaros taip pat neskauda! Jaučiuosi po grikiavimo ir daržoviavimo puikiai. Nusprendžiau laikytis taip ir toliau, bent 3 mėn. tai tikrai. Mesos nepasigendu ir nenoriu“.

Inga iššūkiui pasirinko 3 grikių dienas per savaitę: „Vakare grikių tik kelis šaukštus suvalgau. Kitomis dienomis laikausi sąžiningai be mėsos, kiaušinių ir pieno. Tiesą sakant ir nepasigendu kol kas, nebent žuvies norėčiau gabaliuko. Kavą sumažinta iki puodelio per dieną. Svorio netekau 5 kg. Energija visai kita, galva šviesi. Po 2 sav iššūkio pradėjau šokti Zumbą. Jaučiu, kad man viskas labai tinka ir patinka, lengva taip gyventi.“

Yasomati (51 m.), didžiajągyvenimo dalį yra vegetarė: „Prieš kelis metus atsidūriau klinikose... tuo metu po priepolio buvau silpna, nepajėgiau pasipriešinti. Tai buvau gydoma pagal visus tradicinės medicinos kanonus. Pasekmės skaudžios: beviltiška nemiga, silpnumas, ištaršyta hormoninė sistema, pasekoj depresija, maisto nevirškinimas. Viso to palydovė mažakraujystė. Labai dėkinga šiam iššūkiui. Pirmą kartą po kelių metų pasijaučiau žmogumi. Atsigulus užmiegu, pavalgius nereikia bėgti paskubom į tualetą, galiu valgyti įvairesnį maistą. Rimsta nemalonūs, kankinę skausmai. Jaučiuosi optimistiškai, vėl grįžta gyvybingumas, noras veikti. Rezultatai geresni nei galėjau tikėtis.“

Kristina (38 m.) džiaugiasi ištirpusiu svoriu: „Grikiauju 2 kartus per savaitę nuo kovo 1 d. Šiandien pasisvėriau. -8 kg!”

Aldona iš Londono dalijasi: „Šis iššūkis man suteikė galimybę pasijausti laisvai, lengvai, atradau daugiau maisto skonio, netekau 6 kg, sumažėjo kūno apimtys. Kraujo spaudimas sumažėjo, viską rašausi, tyrimus darysiu visus po Velykų. Per visą savo gyvenimą dar neturėjau tokios Gavenios. Velykas pasitiksiu svari siela ir kūnu . Ir žinau, kad jau ir per Velykas aš neprisivalgysiu kaip anksčiau“.

Lolita iš Kauno raj. taip pat džiaugiasi galėsianti Velykų rytą drąsiai maudytis Neryje: „Miegas puikus! Komplimentus jau ne iš vieno girdėjau, kad veido oda lyg po saloninių procedūrų.
Ačiū užmanytojams, kad atvedė į doros kelią: vėl šaltas dušas, vėl joga, vėl vakariniai krosiukai“.

Vilma iš Plungės (43 m.) po iššūkio ketina ateityje mažinti mėsos kiekius ir bent vieną karyą savaitėje valgyti grikius: „Jaučiuosi lengva ir fiziškai (-5 kg ), ir dvasiškai, nė karto neužėjo migrena, atradau įdomių vegetariškų patiekalų!”

Danutė iš Molėtų sąžiningai laikosi iššūkio taisyklių: Pirmomis dienomis labai troškino, gėriau papildomai vandens, tačiau dabar jau nebereikia, jaučiuosi gerai, lengvai, nukrito 5 kg, nuo kraujo spaudimo vaistų negeriu jau 2 savaitės, galvos svaigimas nevargina, nereikia gerti vaistų nuo rūgštingumo. Džiaugiuosi savimi, man pasisekė!“

Genovaitė iš Marijampolės (65 m.) sako, kad pradžioje buvo sunku ,skaudėjo galvą, stuburą, vos judėjo. Šiuo metu moters savijauta labai gera, jaučiasi lyg sparnus įgavusi: „Pati sau jaučiuosi daug lengvesnė, kraujospūdis pamažėjo, bet dar nėra stabilus, reguliuojuosi vaistais. Noriu taip gyventi visą gyvenimą.“

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite