Angle down Atgal

Greitas ir patikimas sporto aikštelės įrengimas

Norite įsirengti kieme modernią sporto aikštelę? Ieškote geriausių pasiūlymų prieinama kaina? Skaitydami šį straipsnį gausite daug naudingos informacijos apie aikštelių tenisui įrengimą ir atrasite patikimus, padėti pasiruošusius specialistus, kurie sukurs svajonių aikštelę pagal Jūsų viziją.

Visi aikštelių įrengimo darbai

Nusamdžius specialistus bus pasirūpinta viskuo nuo projektavimo, žemės darbų ir pagrindų įrengimo, iki tvorų ir specialaus inventoriaus sumontavimo – aikštelė bus pilnai įrengta ir paruošta žaisti. Viskas kuriama dar didesniam Jūsų komfortui ir patogumui taikant patikimus, praktikoje patikrintus montavimo sprendimus.

Atliekami šie darbai: projektavimas, grunto kasimas, drenažo įrengimas, betonavimas ir asfaltavimas, aikštelės dangos parinkimas ir montavimas, tvorų bei kitų papildomų detalių įrengimas ir daug daugiau! Projektai vykdomi nuo nulio iki galutinio įrengimo atsižvelgiant į kliento pageidavimus kiekviename statybų etape.

Skirtingi aikštelių tipai

Jūsų dėmesiui pristatomas itin platus dangų ir dizaino sporto aikštelėms pasirinkimas. Egzistuoja daugiau nei 6 teniso kortų tipai, kiekvienam jų parenkamos skirtingos medžiagos ir taikomi atitinkami montavimo sprendimai. Pirmiausia, išsirinkite aikštelės dydį pagal teritoriją, tuomet reikiamas medžiagas, stilių bei dizainą. 

Patyrę specialistai padės tinkamai išsirinkti, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, kaip ir į finansines galimybes. Pasirinkimas labai platus, galimos labai skirtingos kainos nuo mažiausių iki didesnių.

Daugiau informacijos apie sporto aikštelių įrengimą ir teikiamas paslaugas rasite: https://grip.lt/ 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite