Angle down Atgal

Girti vairavę vyrai turės nemalonumų

Marijampolės apskrities policijos pareigūnai pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl vairavimo išgėrus. Tiesa, vienam iš jų, užsieniečiui, teks atsakyti už bandymą papirkti pareigūnus.

Anot pareigūnų, vakar, rugsėjo 11 dieną, apie 17 valandą 50 minučių, Marijampolės savivaldybės Vidgirių kaime (A5 kelyje), Latvijos pilietis (gimęs 1988 metais), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus (1, 93 promilės alkoholio)), Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams davė 200 Didžiosios Britanijos svarų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Dėl papirkimo vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 18 valandą 30 minučių, policijos pareigūnai gavo pranešimą apie galimai neblaivų vairuotoją Marijampolėje, Uosupio gatvėje. Patruliams nuvykus į įvykio vietą, buvo rastas automobilis “VW Passat” bei asmuo (gimęs 1965 metais), kuris iki atvykstant policijos pareigūnams galimai vairavo minėtą transporto priemonę. Vyrui buvo nustatytas 2,70 promilės girtumas.

Taip pat trečiadienį, apie 20 valandą 36 minutės, buvo gautas pranešimas, jog vyras (gimęs 1986 metais), būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, savavališkai pasiėmė kieme, esančiame Kalvarijos savivaldybės Akmenynų seniūnijos Pakruopiškių kaime stovėjusį krautuvą “Caterpillar”, kuriame buvo užvedimo rakteliai, ir važiavo Pakruopiškių kaime ribose. Atvykę pareigūnai jam nustatytė 2,84 promilių girtumą. Vyras buvo sulaikytas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite