Angle down Atgal

Girtas eismo įvykį sukėlęs Šalčininkų rajono gyventojas turės atsakyti už savo veiksmus

2020 m. gruodžio 14 d. įsiteisėjo Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų nuosprendis baudžiamojoje byloje, kurioje Šalčininkų rajone, Žaltūnų kaime 39 metų gyventojas buvo kaltinamas dėl motorinės transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas.

2020 m. spalio 6 d., 15.40 val., dienos metu, buvo gautas pranešimas apie tai, kad Šalčininkų m. centre, prie prekybos centro ,,Maxima’’, ant automobilių stovėjimo aikštelės betoninio borto yra užvažiavęs automobilis. Netrukus į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams minėto automobilio vairuotojui buvo nustatytas sunkus - 2,83 promilių neblaivumas.

Kaltinamasis dėl padaryto vieno šiurkščiausių ir pavojingiausių Kelių eismo taisyklių pažeidimo, kuomet būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 2,83 neblaivumas, dienos metu, mieste, kai transporto priemonių eismas yra gan intensyvus, vairavo transporto priemonę keldamas realų pavojų kitų eismo dalyvių ir jų turto saugumui, savo kaltę pripažino visiškai.

2020 m. gruodžio 14 d. Vilniaus regiono apylinkės teismo nuosprendžiu vyras pripažintas kaltu ir jam paskirta 2000 eurų dydžio bauda bei baudžiamojo poveikio priemonė – uždraudimas 3 metus naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones. Taip pat teismo nuosprendžiu iš kaltininko buvo konfiskuotas jam priklausantis automobilis Opel Vectra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite