Angle down Atgal

„Ginstrektės“ komandai – metų moterų komandos titulas

2020 metų Šiaulių miesto  metų sporto rinkimuose vieną iš penkių nominacijų atiteko žolės riedulininkėms. Sporto ekspertų komisijos ir šiauliečių balsai lėmė, kad Metų moterų komandos apdovanojimas būtų paskirtas žolės riedulio komandai „Ginstrektė“. Rinkimų statulėlę atsiėmė klubo direktorė Joana Gaidamavičienė.

Komandai, kuri nuolat dominuoja ne tik Lietuvoje, bet ir puikiai pasirodo Europos čempionatuose, Šiaulių miesto meras linkėjo ir toliau demonstruoti puikią kolektyvinę dvasią.

„Komandose sportuojantys žmonės susiduria su daug daugiau iššūkių, kuriuos nugalint nepakanka vien geros sportinės formos. Tai tampa ir tikra gyvenimo mokykla. Ačiū už puikius rezultatus ir aukštą meistriškumą, kurio dėka Šiauliai yra ir moterų žolės riedulio sostinė“, – sakė meras Artūras Visockas.

Sporto klubas „Ginstrektė“ susikūrė prieš 29 metus. Klubo  įkūrėjas ir treneris Vaidotas Vaičeliūnas. Pirmasis klubo pavadinimas buvo „Vaivorykštė“, vėliau „Vaivorykštė-Gintra“, „Gintra-Strektė“. Komandai pradėjo bendradarbiavimą su Šiaulių universitetu ji vadinosi „Gintra-Universitetas“. Vėliau, pradėjus bendradarbiauti su Šiaulių sporto gimnazija, pavadinimas dar kartą keitėsi ir šiuo metu yra – „Šiaulių Ginstrektė-ŠSG“.             

Pačiais pirmaisiais metais (1992 m.) moterų komanda tapo Lietuvos čempionato prizininke. 2000 m. klubas pirmą kartą iškovojo Lietuvos čempionių vardą. 2020 m. – klubui yra pergalingi, nes klubo moterų komanda 21-tą kartą tapo čempionėmis lauko aikštelėje, taip pat buvo geriausia salės Lietuvos čempionate ( jau 16-tą kartą).

Šiaulių „Ginstrektės“ klubo žaidėjos sudaro Lietuvos nacionalinės žolės riedulio rinktinės pagrindą. Treneris Vaidotas Vaičeliūnas yra ilgametis  suaugusių, jaunimo Lietuvos nacionalinių rinktinių  treneris. Už Lietuvos nacionalinę žolės riedulio rinktinę  šiuo metu žaidžia: Viktorija Juozapaitienė, Ramunė Bartkuvienė, Raminta Peskovė, Samanta Jakovleva, Donata Grigienė, Monika Balčiūnienė, Erlanda Ožemblauskė, Dovilė Kuklienė, Viktorija Bagdanova, Rimantė Gudeliauskytė, Karolina Raulinaitytė, Rugilė Daukantaitė.

Komanda kasmet dalyvauja Europos klubų čempionatuose salėje ir lauke, kur yra iškovojusi ne vieną svarbią pergalę.  Aukščiausias pasiekimas Europos čempionatuose – 4-toji vieta A divzione (2002m. Ispanijoje).

Šiuo metu klube aktyvai sportuoja 25 moterys, kurios kiekvieną dieną po darbų skuba  į treniruotes. Komandoje žaidžia žaidėjos nuo 16 iki 35 metų. Komandoje yra pareigūnių, buhalterių, bankininkių, žolės riedulio trenerių, kinezetarapiaučių, moksleivių ir studenčių. 

„Ginstrektė“ Šiauliuose 5 kartus organizavo Europos klubų čempionatus.

Komandos vadovybė: prezidentas Ginataras Radavičius, vice prezidentas Alfonsas Gailius, vyr. treneris Vaidotas Vaičeliūnas ir trenerė-žaidėja Donata Grigienė. Klubo direktorė – Joana Gaidamavičienė.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite