Angle down Atgal

Ginkūnų, Kužių ir Kuršėnų gyventojų prašoma kol kas nesinaudoti naujaisiais pusiau požeminiais atliekų konteineriais

Gerbiami Ginkūnų, Kužių ir Kuršėnų miestelių gyventojai,

Kaip galbūt jau pastebėjote, Jūsų gyvenamoje teritorijoje įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės. Naujos aikštelės ne tik leis pagerinti teritorijos estetinį vaizdą, bet ir sumažins kvapų problemą, kuri ypač aktuali tampa vasarą, kadangi didžioji atliekų dalis bus kaupiama po žeme, kur įprastai yra gerokai žemesnė temperatūra. Dėl šios priežasties atliekos lėčiau pūva, skleidžia kur kas mažesnį blogą kvapą. Naujų pusiau požeminių konteinerių techninės savybės neleis jų stumdyti ar vartyti, taip pat iš jų bus sunku ištraukti jau įmestas atliekas, todėl bus mažiau teršiama aplinka.

Konteinerinių aikštelių įrengimas dar nėra užbaigtas, todėl prašome Jūsų nemesti ir nepalikti savo atliekų prie naujų konteinerių, kadangi jie dar nėra eksploatuojami ir aptarnaujami. Tik užbaigus aikštelių įrengimo darbus bei panaikinus senuosius antžeminius konteinerius, bus galima naudotis naujaisiais konteineriais.

Kol konteineriai nenaudojami, atliekų metimas į juos ar palikimas šalia jų traktuojami kaip atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas, už kurį gali būti skiriama bauda iki 600 Eur.

Savo atliekas prašome mesti į senuosius konteinerius, kuriais naudojotės iki šiol.

Tikimės Jūsų sąmoningumo ir noro bendradarbiauti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite