Angle down Atgal

Gimnazistui Martynui Jakučiui – padėka už Anykščių vardo garsinimą

Birželio 6 d. Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos. Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis antros gimnazijos klasės mokiniui Martynui Jakučiui įteikė padėką už puikius mokymosi rezultatus ir Anykščių vardo garsinimą įvairiose olimpiadose ir konkursuose.

Drauge su Martynu svečiavęsi Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorius Alvydas Kirvėla, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aina Tumienė ir istorijos mokytoja Gražina Gvozdaitė pasakojo apie išskirtinius Martyno gabumus ir pasiekimus, užsispyrimą mokytis.

Martyno istorijos mokytoja pasakojo, kad gimnazistas jau dabar kuo puikiausiai sprendžia net ir daliai abiturientų sunkiai įveikiamus istorijos uždavinius. Rajono meras K. Tubis Martynui papasakojo apie Vorutos pilies statybų projektą ir sakė tikintis, kad savo idėjomis Martynas ir kiti rajono bendraamžiai galėtų prisidėti prie pilies įveiklinimo.

2017 m. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vykusioje 27-ojoje Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje Martynas užėmė III vietą ir tapo pirmuoju anykštėnu, po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, laimėjusiu prizinę vietą Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje. Kartu su kitais olimpiados laimėtojais gegužės 31 d. Martynas lankėsi Europos Parlamente Briuselyje.

Šiais mokslo metais Martynas taip pat laimėjo rajono 9-12 kl. mokinių istorijos olimpiadoje I vietą, rajono 912 kl. mokinių chemijos olimpiadoje – I vietą, rajono 10 kl. mokinių biologijos olimpiadoje – I vietą, rajono 10 kl. mokinių fizikos olimpiadoje – III vietą, rajono 9–12 kl. mokinių geografijos olimpiadoje – III vietą, rajono 5–12 kl. mokinių matematikos olimpiadoje – III vietą, rajono mokinių rusų k. olimpiadoje – III vietą, respublikiniame prof. Kazimiero Baršausko fizikos konkurse užėmė 18-ąją vietą (iš 347 dalyvių), lietuvių kalbos Kengūros projektų 2016 m. Lyderių ture laimėjo kelionę į Budapeštą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite