Angle down Atgal

Gerumo akcija „Aš laukiu tavo pagalbos“

Balandį ir gegužę Alytaus „Vilties" mokykloje-darželyje buvo organizuota gerumo akcija „Aš laukiu tavo pagalbos". Jos tikslas – pagerinti beglobių gyvūnų gyvenimo kokybę. Šiandien, kai aplinkui tiek daug smurto, žiaurumo, pykčio ir nepagarbos tiems, kurie yra arčiausiai mūsų, svarbu, kad geri darbai taptų gyvenimo, elgesio bei veiklos norma. Pavasarį ne tik atgimsta gamta, grįžta paukščiai, bet ir norisi dalintis gerumu.

Akcijos metu mūsų mažiesiems draugams, beglobiams šuniukams ir kačiukams, buvo renkamas maistas, žaislai, šilti guoliai ir kitas inventorius.
Grupėse ir klasėse vaikai su pedagogais kalbėjo apie naminius gyvūnus – šunis, kates, paukščius, vieni kitiems pasakojo apie savo augintinius, juos piešė, nešė nuotraukas. Vėliau visi džiaugėsi piešinėlių ir nuotraukų paroda „Mano augintinis". Į svečius pas vaikus buvo atkeliavęs Daktaras Aiskauda. Vaikams organizuotame rytmetyje jis kalbėjo apie beglobius gyvūnus, kurie neturi savo namų, neturi šeimininkų ir negali patys savimi pasirūpinti. Pasakojo, kaip visi mes galėtume palengvinti jų dalią, jiems padėti.
Šį pagalbos prašymą aktyviai palaikė visa mokyklos-darželio bendruomenė. Akcijos metu buvo surinkta daugiau kaip 287 kg maisto ir daug kito inventoriaus. Visą suaukotą maistą ir daiktus pedagogai ir „Linelių" grupės vaikai vežėme į Alytaus regiono gyvūnų globos namus „Nuaras". Ten mus pasitiko šių namų darbuotojas Renatas Sartanavičius, jis vaikams parodė, kur šuniukai ir kačiukai gyvena, papasakojo, kaip į jų įstaigą jie patenka, kaip prižiūrimi ir globojami.
Kartu su dovanomis – maistu, žaislais, guoliais ir kitu inventoriumi – vaikai vežė ir pačius didžiausius linkėjimus mūsų beglobiams gyvūnams: niekada nesirgti, kuo greičiau susirasti naujus šiltus namučius, turėti savo šiltą guolį ir kad netruktų meilės ir šilumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite