Angle down Atgal

Geriausių basučių paieškos: abėcėlė

Atėjus vasarai reikia pamiršti ne tik sunkius drabužius, tačiau ir griozdiškus batus, kurie apsunkina ėjimą, juolab, su jais dažniausiai labai nepatogu. Geriausia vasaros avalynė – basutės. Kadangi šiuo metu internete galite rasti labai daug skirtingų basučių – palyginę kuo daugiau variantų galiausiai nesunkiai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. O greitesnėms ir paprastesnėms paieškoms nurodysime Jums kelis niuansus, kurie padės rasti tinkamiausią vasaros avalynę.

Moteriškos basutės turi būti kiekvienos damos spintoje. Tačiau kokios yra geriausios?

  • Pirmiausia reikia susirasti tokią avalynę, kuri Jūsų kojai yra maloni ir tuo pačiu oda nesijaus dirginama. Geriausia yra odinės basutės, kadangi jos padeda kojai jaustis puikiai, juolab, išvengiama nereikalingų grublėtumų.
  • Labai svarbu, kad kai kurios basutės dažo. Dažniausiai tada, kai joms gaminti buvo naudojama nekokybiška medžiaga. Tokiu atveju, jeigu perkate realiuose, o ne internetiniuose prekybiniuose, būtinai sušlapinkite pirštą ir perbraukite per vidinę vietą, kur bus kojų pirštai. Pasižiūrėkite, ar pirštas nenusidažė. Ju lygiai taip pat gali nusidažyti suprakaitavusios kojos.
  • Lygiai taip pat daugiau dėmesio reikia skirti ir raišteliams, siūlėms bei panašioms smulkmenoms, kurios gali nulemti batų kokybę. Juk tikrai nesinori, kad naujai įsigyti batai greitai prarastų savo funkcionalumą. To pavyks išvengti perkant batus iš kokybiškų prekybos vietų. Paprasčiausiai geras prekybininkas neleis sau prekiauti prastos kokybės batais.
  • Moteriškos basutės dažniausiai turi dirželius, tad jiems taip pat reikia skirti šiek tiek dėmesio. Nesvarbu, ar jie ploni, ar stori – jie turi būti visiškai patogūs ir netrinti kojos. Tik tokiu atveju pavyks su jais gerai jaustis ir kiekvienas kilometras bus neatsiejamas nuo kokybiško pasivaikščiojimo.
  • Basutės gali būti su aukštesniu arba žemesniu kulnu. Jeigu reikia ūgio – tokiu atveju pakulnė yra geras pasirinkimas. Tačiau dažniausiai tokie batai nėra labai patogūs, tad siūlome rinktis lygiapadžius, su jais įveikti ilgus atstumus bus daug patogiau.
  • Lieknoms ilgų kojų savininkėms labai tiks basutės, kurių raišteliai blauzda kyla aukštyn. Taip išlaikomas elegantiškumas.
  • Jeigu jūsų koja labai plati – tokiu atveju geriausia rinktis kiek uždaresnes basutes. Paprasčiausiai uždarumas vizualiai sumažins plačią koją. Lygiai taip pat kaip ir tam tikrų raštų basutės. Rinkitės su vertikaliomis linijomis – koja atrodys lieknesnė, tačiau ir ilgesnė.

Jeigu norite, kad basutės būtų ne tik gražios, tačiau ir patogios – investuokite į kokybiškas medžiagas. Tuomet net ir pačius didžiausius atstumus pavyks įveikti greitai ir be jokių problemų. Juk net ir ši laisvalaikio avalynė gali būt labai patogi ir net patys didžiausi atstumai su ja bus įveikiami labai greitai bei... stilingai. Kad kiekviena vasaros diena būtų neatsiejama nuo stiliaus bei pasitikėjimo savimi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite