Angle down Atgal

Geriausios lauktuvės iš Lietuvos - tautiškumą atskleidžiantys pasirinkimai

Įvairios kelionės, atostogos svetur šiuo metu jau nieko nebestebina. Tapo visiškai įprasta keliauti tiek pas emigravusius artimuosius, tiek darbo reikalais į susitikimus su verslo partneriais, tiekėjais ar klientais.

Taip jau yra, kad vykstant į kitą šalį arba laukiant užsieniečių svečių, natūralu pasirūpinti ir dovanomis. Lauktuvių tradicijos buvo žinomos jau senovėje ir išliko mandagiu gestu iki šių dienų. Kokios lauktuvės iš Lietuvos galėtų būti vertinamos labiausiai?

Susipažinimas su kita šalimi - per skonį

Nieko keisto, kad gardus maistas atneša ypatingą patirtį. Išskirtinius skonius galima pateikti kaip originalią ir reprezentuojančią verslo dovaną užsienio atstovams. Aukštos kokybės lietuviški maisto gaminiai, išsiskiriantys unikalumu ir tradiciniais sprendimais, nelieka nepastebėti svarbaus verslo partnerio ar svečio iš užsienio valstybės. Antra vertus, tradicijomis apipintas skonis ne tik parodo šalies savitumą, bet ir degustuojant leidžia artimiau pažinti, prisiliesti prie kitos tautos paveldo. Rankų darbo šokoladas, šakočiai, duona, įvairūs mėsos gaminiai, natūralus bičių suneštas medus, ekologiška kava ar kvapnios žolelių arbatos - puikus verslo dovanų pasirinkimas kitataučiams.

Dovanos, kurios atspindi Lietuvos tradicijas

Tokia dovana, kurioje yra net menkiausia lietuviškųjų tradicijų užuomina, veikiausiai ne tik sudaro palankų įspūdį, bet ir maloniai primena apie ją įteikusį asmenį. Be to, kiekviena dovana gali pavirsti originaliu prisiminimu! Pavyzdžiui, lietuviai išties gali didžiuotis jau nuo pačių seniausių laikų vertinama amatininkyste. Daugelis amatininkų yra išlaikę senąsias tradicijas ir tokiu būdu primena kitiems apie lietuvių liaudies kūrybines idėjas, kruopštumą bei menines galias. Taigi kartu su gardžiomis dovanomis galima dovanoti ir Lietuvą atspindinčias, išliekamąją vertę turinčias smulkmenas: medžio dirbinius, lino ar vilnos audinių akcentus, gintaro detalėmis dekoruotus suvenyrus ar bet kuriuos kitus tautodailininkų rankdarbius. Išskirtinę kultūrą pabrėžiantys unikalūs pasirinkimai, kurių galbūt negalima surasti kitoje šalyje - dovanos, skatinančios pasidomėti atidžiau. Kodėl gi neparodžius to, ką Lietuva turi gražiausio?

Kiek dėmesio reikalauja pakuotė?

Dažna klaida, kurią daro dauguma dovanojančiųjų dovanas - per mažas dėmesys įpakavimui. Vis dėlto dovanos pateikimas yra ne mažiau svarbus - reikšminga ne tik tai, kas yra dovanos dėžutėje ar maišelyje. Juk dovaną gavęs asmuo pirmiausia pamato jos apipavidalinimą, todėl geriausia, kai pakuotė yra estetiška bei patraukli. Net ir, rodos, pats paprasčiausias dovanų pakavimo būdas gali atrodyti puikiai. Tereikia keleto prasmingų dovaną pagyvinančių idėjų. Visuomet naudinga rinktis jau sukomplektuotas, supakuotas dovanas. Be to, svarbu atsakyti į klausimą, ar pakuotė saugi gabenant lauktuves lėktuvu, automobiliu ar kitu transportavimo būdu.

Visgi lietuviškos lauktuvės reikalauja ypatingo dėmesio daugeliu aspektų, o tinkamų dovanų pasirinkimas labai dažnai tampa sudėtingu galvosūkiu, kuomet tenka atidžiai apsvarstyti, kaip nustebinti kitą asmenį. Išskirtine, kokybiška ir, svarbiausia, reprezentacijos funkciją atliekančia dovana parodoma ne tik pagarba savai šaliai bei kultūrai, bet ir išreiškiamas ypatingas dėmesys gavėjui. Išties, ar gali būti geresnė lietuviška lauktuvė už tą, kuri labiausiai atspindi šalies unikalumą ir pasididžiavimą?

Lietuviškas verslo dovanas galite užsisakyti - info@ltdovana.lt arba +37067735477

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite