Angle down Atgal

Geriausios dovanos Vyrų dienos proga

Paskutinį gegužės penktadienį minima Nacionalinė vyrų diena. Ši šventė – tai puiki proga išreikšti dėkingumą jūsų gyvenimo žmogui. Štai kelios idėjos, kurios pradžiugins turbūt kiekvieną vyriškos lyties atstovą.

Bilietai į mėgstamos komandos varžybas

Nesvarbu, dėl ko “miršta” jūsų žmogus – krepšinio, futbolo, ar kokios kitos sporto šakos. Kiekvienas vyras džiaugsis gavęs bilietus į mylimiausios savo komandos rungtynes!

alfa.lt nuotr.
alfa.lt nuotr.

Ypatinga vakarienė

Ne paslaptis, kad dažna moteris neturi pakankamai laiko, kad kiekvieną vakarą pagamintų trijų patiekalų vakarienę savo išrinktajam. Na, trijų patiekalų gaminti gal ir nereikia, bet mėgstamu maistu savo vyrą nustebinti šiandien tikrai galima.

pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.

Trumpa išvyka

Nieko savo mylimajam nesakykite – tiesiog įsodinkite į automobilį, pasirūpinkite užkandžiais ir kur nors kartu nuvažiuokite. Tai neprivalo būti ilga kelionė. Kol orai mus lepina, o vakarai ilgai išlieka šviesūs, pasibūti gryname ore galite kone bet kur – kad ir pasitiesę užtiesalą kur nors parke.

pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.

Gėlės

Nesistebėkite – gėlės patinka ne tik moterims. Juk vyrai mus gražiais žiedais nustebina bent retsykiais, tad ir dailiosios lyties atstovės gali atsidėkoti jiems tuo pačiu. Gėlės tikrai nepavers jų nevyriškais, kad ir kaip kai kurie to bijotų.

pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.

Laisvas vakaras su draugais

Jeigu ilgai galvos sukti nenorite, tiesiog padovanokite savo vyrui laisvą pusdienį… nuo jūsų. Neįsižeiskite – net ir labiausiai savo moterį mylintis vyras kartais nori šiek tiek laiko sau. Pagailėkite vyro ir išleiskite jį vyriškam vakarui su draugais.

pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.

Masažas

Jums nereikia seksualių apatinių, kad padarytumėte savo vyrui gerą masažą – kartais po sunkios darbo dienos užtenka paprasčiausio prisilietimo. Sukurkite romantišką aplinką žvakių šviesa ir pirmyn!

pixabay.com nuotr.
pixabay.com nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite