vyras, Zodiako ženklai, avinas, jautis, vėžys, skorpionas, šaulys, mergelė, liūtas, ožiaragis, žuvys, dvyniai, svarstyklės, vandenis
Angle down Atgal

Geriausias vyras pagal Zodiako ženklą. Sužinokite, kas jis!

Mes jums pasakome pagrindines kiekvieno ženklo savybes. Sužinokite, koks yra jūsų vyras. Pasirodo kiekvienas Zodiako ženklas yra išskirtinis.

Aktyvus

Jei negalite gyventi be kelionių, įdomių pažinčių, sporto, naujų pomėgių, o jūsų siela nuolat reikalauja nuotykių, tuomet tikrai rasite bendrą kalbą su Vandeniu. Tačiau bendrų pomėgių nepakanka, norint daug metų gyventi santuokoje su tokiu vyru. Turite pamiršti pavydą, palaikyti pagrįstas sutuoktinio idėjas ir apsisaugoti nuo pasmerktų žlugti. Su vyru Vandeniu jums nebus nuobodu.

Slaptas

Pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių sėkmingo šeimos gyvenimo aspektų. Turėsite labai ilgai stengtis, kad laimėtumėte Ožiaragio vyro pasitikėjimą. Toks sutuoktinis gali sėkmingai sukurti vaizdą, kad jis visada jumis tiki ir pats nesislapsto, o slapta tikrina jūsų žodžių tiesą ir uoliai slepia jų griaučius spintoje. Jūs turite įtikinti Ožiaragį nuoširdumu ir tyrais jausmais jam.

Pirmaujantis

Nepriklausomoms ir tvirto charakterio moterims bus gana sunku gyventi po vienu stogu su vyru Liūtu. Toks vyras visada nori atlikti šeimos galvos vaidmenį. Net jei šeimoje visi sprendimai priimami kartu, galutinis žodis bus tik jo. Liūtas niekada neves moters, nepaisančios jo interesų. Jei ketinate susieti savo gyvenimą su šio Zodiako ženklo atstovu, būkite pasirengę, kad visi jo pomėgiai taps jūsų bendrais.

Rūpestingas

Jautis vyras visada rūpinasi materialine šeimos gerove. Tačiau jis dažnai pamiršta buities darbus, o kartais būna visai tingus atlikti tuos ar kitus namų darbus. Todėl Jaučio žmona turi nuolat priminti apie kasdienes vyro pareigas ir įtikinti, kad tai turi būti padaryta kuo greičiau. Likusiu laiku Jautis yra tikras šeimos žmogus, jis visada savo artimiesiems suteiks pirmąją vietą.

Pedantiškas

Jei ieškote ramybės ir komforto šeimos gyvenime, tai Mergelės vyras pagal Zodiako ženklą yra būtent tas, kurio jums reikia. Su tokiu vyru nereikia jaudintis, kad jis po darbo be perspėjimo eis su draugais į barą, o namo grįš tik ryte, arba pamirš apie kokį svarbų prašymą. Tačiau žinokite, kad Mergelės vyrai netoleruoja netvarkos namuose ir nepunktualumo. Vargu ar sugebėsite su juo ginčytis, Mergelės ginčijasi tik tada, kai yra visiškai tikros, kad yra teisios, ir gali tai įrodinėti iki pamėlynavimo.

Neramus

Nepaprastai svarbu, kad vyro, gimusio po Dvynių ženklu, žmona būtų „ant vieno bangos“ su juo. Būtina nuolat prisitaikyti prie jo permainingos nuotaikos ir palaikyti naujas idėjas. Jei norite rasti ramybę šeimoje, pamiršti spontaniškus nuotykius, tuomet su vyru Dvyniu jums tikrai ne pakeliui. Nenuobodžiausite su tokiu vyru, bet ir neatsipalaiduosite.

Išdidus

Kai tekėsite už Avino, būkite pasirengusi tam, kad jūsų santykiuose dažnai kils nesusipratimų. To priežastis yra jo sudėtingas būdas. Avino vyrai yra egoistai, išdidūs ir užsispyrę. Net kai Avinas supranta, kad klysta, jis nemano, kad reikia atsiprašyti, bet, priešingai, visa savo išvaizda rodo, kad jis yra ginčo nugalėtojas.

Apdairus

Vyrai Svarstyklės moka padaryti teisingas išvadas iš situacijos. Kai šeimoje kyla kivirčai, toks vyras problemos nepadės į tolimą kamputį, jis visada pasirengęs diskutuoti ir ieškoti optimalaus sprendimo. Svarstyklių sutuoktinis kompetentingai tvarko finansus ir visada galės finansiškai išlaikyti savo šeimą. Tačiau tokį vyrą siaubingai erzina, kai kas nors jį atitraukia dėl smulkmenų nuo darbo. Kai jis dirba, geriau jo netrukdyti.

Temperamentingas

Daugelis moterų susierzina, kai jų vyrai galiausiai nustoja reikšti savo jausmus veiksmais, o iš kai kurių net paprastus malonius žodžius galima išgirsti tik per šventes. Su Skorpiono vyru tai jums negresia. Emocinis ryšys Skorpionams yra nepaprastai svarbus. Tokie vyrai bando išlaikyti kibirkštį santykiuose visą savo gyvenimą.

Lengvabūdis

Žuvų ženklo vyras nelaiko santuokos šventa, nepalaužiama sąjunga, jam tai greičiau formalumas. Todėl net būdamas vedęs leidžia sau pažvelgti į kitas moteris. Tačiau tai nereiškia, kad jūs niekada negalėsite tapti būtent ta, su kuria jis nori gyventi visą gyvenimą. Norėdamos gyventi laimingai susituokę su tokiu Zodiako ženklo atstovu kaip Žuvys, turite tapti tikru įkvėpimu savo palydovui.

Ramus

Jei mėgstamiausias laisvalaikio užsiėmimas yra filmo žiūrėjimas po šilta antklode ir mylimojo apkabinimas, tuomet tikrai sutarsite su vyru Vėžiu. Su tokiu vyru vargu ar jūsų lauks skandalai su daužomais indais, o vėliau aistringas susitaikymas. Jis labai vertina namų komfortą ir nemėgsta triukšmingų renginių su daugybe žmonių. Vėžys vyras skeptiškai vertina visokias naujoves.

Patikimas

Šaulys vyras labai vertina savo šeimą, jis visada saugo savo šeimą nuo įvairiausių problemų. Toks vyras rimtai kuria savo šeimą. Todėl jis paprastai tuokiasi tik tada, kai šimtu procentų pasitiki savo pasirinkimu ir jau pakankamai laiko džiaugėsi vienišo gyvenimo malonumais. Kaip žmoną Šaulys pasirenka moterį, su kuria galėtų pasidalinti savo pomėgiais ir mintimis.

https://www.zinoti.lt/

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite