Angle down Atgal

„Geriausias vaiko draugas 2017“ – apdovanojimas įteiktas Marijai Mackevič

Praėjusią savaitę Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjai Marijai Mackevič įteiktas „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimas.

NVO vaikams konfederacija, vienijanti su vaikais ir vaikų labui dirbančias organizacijas, jau 12 metų organizuoja tradicinį renginį „Vaikų žvaigždynas“ ir apdovanoja „Geriausius vaikų draugus“, kuriuos visus metus renka vaikai.

Marija Mackevič Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui vadovauja nuo 2009 metų. Pagal savo kompetenciją ji sprendžia vaiko teisių ir teisėtų interesų apsaugos problemas, užtikrina rajono teritorijoje gyvenančių vaikų teisių ir teisėtų interesų apsaugą. Šis apdovanojimas – tai reikšmingas patvirtinimas, kad Marija Mackevič kryptingai puoselėja vaikų gerovę.
- Žinia apie man skiriamą apdovanojimą buvo labai netikėta. Man be galo svarbu, kad vaikai mato manyje draugą, artimą žmogų. Norėčiau pabrėžti, kad svarbiausias mūsų visų tikslas – vaikų augimas šeimoje ir turime dėti visas pastangas, kad sukurtume jiems tą tikrą ir šiltą pasaulį, - sako M. Mackevič.

Šventės metu Mariją Mackevič palaikė Vaikų globos namų auklėtiniai ir Šalčininkėlių Šv. Jurgio parapijos ,,Carito“ vaikų dienos centrą lankantys vaikai, o taip pat Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite