Angle down Atgal

Geriausia dovana vyrams Valentino dienos proga pagal Zodiako ženklą

Artėja romantiškiausios metų šventės! Visos poros jau planuoja, kaip praleisti šią artėjančią dieną, bet vienas klausimui visuomet sunku rasti atsakymą – ką dovanoti šia proga savo vyrui? Ką padaryti, kad ši dovana būtų ne tik simbolinė, bet ir naudinga? Astrologai atskleidė, ką dovanoti vyrams! Svarbiausia žinoti mylimojo Zodiako ženklą.

Avinas

Avinams patinka praktiniai dalykai: užrašų knygelė, piniginė, dienotvarkė. Tokie dalykai jiems visuomet pravers!

Jautis

Jautis mielai mėgautųsi romantišku vakaru namuose. Pagaminkite jiems neįprastą vakarienę ir jie, kaip tikri gurmanai, tikrai įvertins tokią dovaną!

Dvyniai

Šio ženklo atstovai tiesiog dievina, kai jiems įteikiamos dovanos, kurios įrodo, kaip gerai pažįstate savo partnerį. Jis mėgsta sportą? Tuomet padovanokite jam kokį nors treniruoklį. Jis mėgsta filmus? Tuomet nusiveskite jį į naktinį kino seansą!

Vėžys

Vėžiai dievina būti namuose, todėl geriau netempkite jų į jokį restoraną. Prileiskite jam šiltą vonią, o po to pasižiūrėkite seną filmą ir padarykite daugybę nuotraukų vakaro atsiminimui.

Liūtas

Liūtams patinka, kai jiems dovanoja tai, ko jie patys paprašė, todėl pirmiausia turėsite išsiaiškinti, ko jis nori ir tik tada veikti!

Mergelė

Jei norite nustebinti Mergelės ženklo atstovus, padovanokite jiems intelektualinę arba rankų darbo dovaną. Jie mielai iš jūsų priims knygą ar megztinį!

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Svarstyklės

Svarstyklės vertina grožį, todėl padovanokite jiems dovaną, kuria jie galėtų grožėtis. Tai gali būti paveikslas ar koks nors kitas daiktas, bet atsiminkite, kad dovana visada turi būti stilingoje pakuotėje.

Skorpionas

Skorpiono atstovai mielai eis su jumis į viešbutį ar į naktinį vakarėlį klube. Dovana jiems turėtų būti romantiška, „karšta“ ir daug žadanti.

Šaulys

Galite lengvai jiems suorganizuoti kelionę ir nebijoti, kad jie jos atsisakys. Jiems taip pat patinka pasivaikščioti su mylimu žmogumi ar būti nustebintiems kokiame nors vakarėlyje.

Ožiaragis

Ožiaragis yra rimtas ženklas, todėl tokios turi būti ir dovanos. Padovanokit jam ką nors jų pomėgių labui ar bet kokią kitą praktinę dovaną, kuri neabejotinai leis suprasti, kad gerai žinote savo sielos draugą.

Vandenis

Vandenis yra novatorius, todėl dovanokite jiems kažką naujo ir kitokio. Jie mielai priims stilingus drabužius iš naujausios kolekcijos. Jei dovanosite jiems brangų tropinį vaisių, jie taip pat bus pamaloninti.

Žuvys

Žuvys, kaip niekas kitas, trokšta romantikos, tad nebūkite tingūs ir surenkite jiems ką nors ypatingo. Parašykite jiems eilėraštį arba užsisakykite jų portretą. Žuvys tokią dovaną ilgai atsimins!

Jei vadovausitės šiais patarimais, pirkti dovanas taps daug lengviau! Atsiminkite, kad svarbiausia dėmesys mylimajam ir ypatingas požiūris. Įrodykite, kad žinote, kas patinka jūsų vyrui ar vaikinui ir nustebinkite juos miela ir asmeniška dovana.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite