Angle down Atgal

Gėlės į namus: kodėl ši tendencija tik stiprės?

Tiesiai į namus pristatomos gėlės karantino metu tapo populiaria paslauga ir, panašu, sugrįžus įprastam ritmui, ji neužleis pozicijos. Yra prognozuojančių, kad tai taps ne tik lygiaverte alternatyva fizinėse parduotuvėse teikiamam aptarnavimui, bet ir reguliariu pirkėjų įpročiu. Kas pasikeitė ir kodėl gėlių rinkos lyderiai vis drąsiau investuoja į kokybiškus internetinės prekybos procesus bei atsakingai ruošiasi naujajai tendencijai?

Aiškus signalas – kintantys vartotojų įpročiai

Naujausi duomenys rodo, jog dauguma interneto prieigą turinčių vartotojų šiandien pirmenybę teikia apsipirkimui būtent internetu. O tiksliau, praėjusių metų Europos statistikoje pateikti duomenys atspindi, kad Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį virtualių pirkimų įvairiose amžiaus grupėse kreivė į viršų šoko net 20 procentų! Galima drąsiai teigti, kad pandemija tokius besiformuojančius klientų įpročius ne tik sustiprino, bet ir aiškiai išryškino su jais siejamus pokyčius. Toliau apie kelis įdomesnių, spartesnį skaitmenizavimą žiedų rinkoje paskatinusių aspektų.

Visų įmanomų veiksmų atlikimas internetu

Net didžiausi skeptikai pastarųjų įvykių akivaizdoje turėjo prisijaukinti ir galėjo realiai įvertinti teikiamas virtualaus kasdienių procesų valdymo naudas. Ir, reikia pripažinti, pamokų vaisiai saldūs – užsisakyti maistą, sumokėti mokesčius, atsinaujinti rūbų asortimentą ar interjerą neišėjus iš namų labai patogu. Galbūt todėl ir greitas, sklandus bei kokybiškas gėlių pristatymas į namus tapo šių dienų norma. Suvokimas, jog viską į vietas sudėlioti įmanoma tiesiog žiūrint mėgstamą serialą, vis labiau džiugina.

Detalus laiko planavimas ir daugiaveika

Nenuostabu, kad galimybė efektyviai, vos vienu paspaudimu patenkinti poreikius pakeitė vartotojų įpročius laiko planavimo atžvilgiu. Gyvenant tokiu greitu tempu, šiandien daugiaveika tapo neatskiriama kasdienybės dalimi – veiklūs asmenys atsakingai planuoja ne tik dieną, bet savaites ir mėnesius, o prioritetą teikia paslaugoms bei prekėms, kurias paprasta užsakyti nepalikus namų ar darbo vietos. Tiesa, pastebima, kad pasiruošimas svarbioms progoms, o kartu ir pasirūpinimas puokštėmis iš anksto tapo nuodugnaus laiko planavimo dalimi.

Sąmoningas vartojimas

Vis dažniau automobilio spūsčių vengiama ne tik dėl sutaupomo brangaus laiko, bet ir gamtinių išteklių tausojimo. Šiuolaikinė visuomenė ypatingą dėmesį skiria sąmoningo vartojimo temai, tad pasirinkimo galimybė tampa itin aktuali. Sakysite, juk gėlės į namus pristatomos ne dviračiu, o specialiu tam pritaikytu automobiliu? Žinoma, bet, geriau pagalvojus, šis visų laukiančiųjų namus pasiekia logiškai sudėliotu, kaip įmanoma trumpesniu maršrutu. Tai reiškia, kad kiemuose stovėti lieka dešimtys ar net šimtai oro taršą didinančių transporto priemonių.

Lūkesčiai formuoja tendencijas

Jei naujiems įpročiams susiformuoti reikia šiek tiek laiko, tai mūsų poreikių ir lūkesčių kartelė aukštyn kyla sulig dienomis. Reikia pripažinti, tam, kad juos visiškai įgyvendintų, kone bet kuris verslas šiandien negali apsiriboti tik fizinėmis patalpomis, priešingai – turi pasiūlyti pridėtinę vertę. Taigi, gėlių užsakymas ir pristatymas tiesiai prie kliento durų išpildo modernios visuomenės lūkesčius:

•          sutaupyti laiko kaštus, kuro išlaidas,

•          greitai priimti sprendimus,

•          veikti, nepriklausomai nuo laiko ir vietos,

•          iš anksto planuoti ir tiksliai įvertinti išlaidas,

•          savarankiškai rinkti, palyginti informaciją apie prekes ir paslaugas,

•          turėti galimybę tapti bendruomenės dalimi, gauti naudingą turinį ir skaityti komentarus.

Galiausiai, visi šie lūkesčiai rodo paprasčiausią klientų norą gauti visavertę paslaugą, nuo A iki Ž –  nuo profesionalios konsultacijos iki pristatymo.

Faktų, jog gėlių pristatymas į namus taps įprastu, kasdieniu reiškiniu, puošiant namus ar siekiant nustebinti artimąjį, apstu. Šauniausia tai, kad tokios naujos tendencijos, be aptartos praktinės naudos, mums leidžia daugiau sužinoti, drąsiau eksperimentuoti ir nustebinti seniai matytą mylimą žmogų, kad ir kur jis būtų – be jokios progos.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite