Angle down Atgal

Gegužės 9-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 9-oji – Europos diena.

1950 m. gegužės 9 d. tuometis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Shumanas paskelbė deklaraciją, paklojusią pamatus vieningai Europai. Deklaracijoje R. Shumanas pareiškė, kad taiką Europoje būtų galima išsaugoti tik sujungus Europos valstybių anglies ir plieno pramonę. R. Shumano planas davė pradžią Europos integracijai, vėliau peraugusiai į Europos Sąjungą.

1985 m. Europos valstybių vadovai pasiūlė kasmet gegužės 9-ąją minėti Europos dieną.

Gegužės devintoji, šeštadienis – 130-oji metų diena (šeštoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 236 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Austė, Austėja, Eda, Edita, Grigalius, Mintgailas, Mintgailė, Pominas, Pominė, Povilas, Povilė, Povydas, Povydė;

rytoj: Bertolda, Bertoldas, Putinas, Sangailė, Viktorina;

poryt: Dalius, Mamerta, Mamertas, Mamertina, Miglė, Miglovaras, Skirgaudas, Vaitnora, Vaitnoras, Vaitnorė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.25, leidžiasi 21.07. Dienos ilgumas – 15.42.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Laimės paslaptis yra matyti visus pasaulio stebuklus, kartu nepamirštant dviejų aliejaus lašų šaukštelyje“ (Paulo Coelho).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 9-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandieną jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką. Galbūt vyksite žvejoti, iškylauti prie ežero ar kt. Jeigu reikia mokytis, teks kitaip leisti laiką.

JAUTIS. Šiandien galite atsidurti situacijoje, kuri pradžiugins maloniu dėmesiu, komplimentais, dovanomis, lengvu uždarbiu. Labiau planuokite išlaidas. Saugokite paslaptis.

DVYNIAI. Dieną praleisite maloniau, jeigu būsite pakantūs šeimos nariams, draugiškai pasidalinsite buitinių pareigų našta ir pan. Turbūt gausite pasiūlymų iš žmonių, su kuriais jums įdomu bendrauti. Visgi labiau nei paprastai būsite linkę slapukauti.

VĖŽYS. Nuo ryto rūpės buitis, naminiai augintiniai, sportas arba nebaigti darbai. Jums mielai talkins neabejingai nusiteikę asmenys, partneris. Vikriai suksitės, jeigu nestabdys sveikatos problemos ar pan. Džiugins komplimentai.

LIŪTAS. Šiandien galite tikėtis malonaus bendravimo. Bet kuriuo atveju, lengvai rasite kur ir kaip atsipūsti, pasilinksminti, o gal ir sublizgėti savo žiniomis, talentais. Galite padaryti įspūdį jus girdinčiai ar stebinčiai auditorijai. Staigmenų gali pateikti vaikai.

MERGELĖ. Mintys suksis apie šeimą, buitį, sodybą, pinigus. Turbūt neišvengsite išlaidų komfortui, namų bei namiškių reikmėmis. Gebėsite suprasti kitų jausmus ir elgtis, kalbėti taip, kaip jie norėtų. Tai padidins gerbėjų skaičių, pagerins santykius su partneriu.

SVARSTYKLĖS. Jus gali nustebinti artimas žmogus. Susidomėsite siūloma paslauga, darbu, tarpininkavimu ar kt. Regis, gana palankiai spręsis finansų, nuosavybės klausimai.

SKORPIONAS. Diena bus palanki norintiems iš pagrindų susitvarkyti namus, siekiantiems didesnio komforto, žemiškų malonumų. Seksis kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti, eksperimentuoti sode ir virtuvėje.

ŠAULYS. Jūsų galvoje kirbės įvairių minčių, idėjų ir noro veikti. Šios dienos įkvėpimas gali būti kažkuo ypatingas, o sumanymai – intriguojami. Galimas pasipelnymas. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS. Šiandien jums seksis meno, mistikos, meilės srityse. Turbūt pavyks išnarplioti painiavą, susijusią su verslu, sveikata. Tinkamai pasinaudokite atsiradusiomis puikiomis progomis ir kūrybiniu įkvėpimu.

VANDENIS. Šiandien daug laiko skirsite savo pomėgiams arba draugams. Tikėtina, kad patirsite įdomių išgyvenimų. Smagu bus kartu su draugais išvykti į gamtą ar kartu pasportuoti.

ŽUVYS. Ši diena bus geresnė ir ramesnė, jeigu ramiai reaguosite į aplinkinių pastabas, pamokymus ar pageidavimus. Jeigu pavargote nuo rutinos, derėtų trumpam pakeisti aplinką.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite