Angle down Atgal

Gegužės 6-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų.

Tarptautinė diena be dietų pradėta minėti 1992-aisiais, kai vienas Jungtinės Karalystės leidinys paskelbė žinią apie tragišką įvykį, kurio metu dvylikametė mergaitė, „negalėjusi įveikti savo storumo“, nutraukė savo gyvybę.

Nuo 2002 m. ši data minima ir Lietuvoje.

Šią dieną visame pasaulyje skatinama atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į psichologines problemas dėl svorio. Jaunimas neretai klaidingai tiki, kad tik liesas žmogus gali būti laimingas. Dėl šios priežasties dažniausiai paauglės serga nervine anoreksija, t. y. badauja, nes bijo sustorėti. Net 5-20 proc. sergančiųjų anoreksija miršta nuo išsekimo.

2001 m. liepos 1 d. organizacijos „Ženevos iniciatyva psichiatrijoje“ iniciatyva Vilniuje įkurtas vienintelis Baltijos šalyse Valgymo sutrikimų gydymo ir informacijos centras. Centras siekia padėti valgymo sutrikimus turintiems žmonėms – ir kenčiantiems nuo antsvorio, ir pernelyg liesiems.

Gegužės šeštoji, trečiadienis – 127-oji metų diena (trečioji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 239 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

rytoj: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;

poryt: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.30, leidžiasi 21.02. Dienos ilgumas – 15.32.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys“ (R. M. Rilkė).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 6-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Nors stengsitės būti optimistai, tačiau pasijusite nelabai maloniai, kai teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, neatliktų atsiskaitymų. Nerimo kels ir sveikata. Galbūt su įtampa lauksite tyrimų rezultatų.

JAUTIS. Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų emocinių ekscesų. Galite leistis į rizikingą avantiūrą. Jei taip mėginsite atkeršyti artimam žmogui, tikslas bus pasiektas, bet kaina – per didelė, nes žala gali būti nepataisoma.

DVYNIAI. Jausitės stipresni, nei esate iš tikrųjų. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Galbūt verta juos pakeisti. Reikėtų vengti slaptų aferų ir saugotis infekcijų.

VĖŽYS. Išaugs jūsų kūrybinės galios, su kaupu bus avantiūrizmo. Rizikuokite tik labai apdairiai pasverdami kiekvieną būsimą žingsnį. Spontaniškai gali užsimegzti meilės intriga.

LIŪTAS. Teks šiek tiek suvaržyti savo pomėgius bei veiksmų laisvę, antraip negalėsite pasiekti tikslo. Protingiau būtų pasikliauti patikrintomis galimybėmis nei spontaniškai rizikuoti.

MERGELĖ. Diena gali pažerti netikėtų įvykių ir atsitiktinumų. Noriai bendrausite socialiniuose tinkluose, atnaujinsite senas ir megsite naujas pažintis. Informacija, kuri staiga ateis savaime, gali būti labai reikalinga.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti avantiūristišką pasiūlymą, kuriam negalėsite atsispirti. Galimas netikėtas materialinis laimėjimas arba praradimas. Galbūt internetu užsisakysite prekę ir patirsite netikėtumų.

SKORPIONAS. Galimas netikėtumas, kuris išmuš jus iš pusiausvyros, privers elgtis neįprastai, rizikuoti. Arba kažkieno atžvilgiu taip pasielgsite jūs. Yra pavojus susižeisti, pakenkti reputacijai.

ŠAULYS. Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokios. Optimizmo laipsnis sumažės dar labiau, jei nesulauksite palaikymo iš artimiausių žmonių. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes.

OŽIARAGIS. Būsite linkę rizikuoti ir jums gali pasisekti. Tačiau neapsirikite pasirinkdami rizikos objektą. Kažkas gali jus pergudrauti. Tai reikštų nuostolį. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir gerai apsidrausti. Versle gali būti siūlomos naujovės, ir tai išmuš jus iš vėžių. Derėtų šiek tiek pažaboti savo originalumą, ekscentriškumą.

ŽUVYS. Gali atsiverti nauji veiklos šansai. Neskubėkite, pasitarkite, ar verta kišti galvą į naują aferą. Išlaidų gali pareikalauti su mokslu, reklama, logistika susiję reikalai.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite