Angle down Atgal

Gegužės 28-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 28-oji – Tarptautinė moterų sveikatos gerinimo diena.

Šią dieną moteris siekiama informuoti apie dažniausiai pasitaikančias ligas, skatinti profilaktiškai tikrintis sveikatą, sveikai maitintis ir gyventi aktyviai.

Gegužės dvidešimt aštuntoji, ketvirtadienis – 149-oji metų diena (ketvirtoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 217 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Donalda, Donaldas, Jogirda, Jogirdas, Jogys, Jogminė, Justas, Justė, Rima;

rytoj: Algeda, Algedas, Algedė, Erdvilė, Magdalena, Mažrimas, Mažrimė, Tautvilė, Teodosija, Teodosijus, Teodota, Teodotas;

poryt: Ferdinandas, Fernanda, Fernandas, Joana, Vyliauda, Vyliaudas, Vyliaudė, Žana, Žanas

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.54, leidžiasi 21.39. Dienos ilgumas – 16.45.

Šiandien – paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Moteris gali pataisyti vyrą tik įkyrėdama jam tiek, kad šis prarastų norą gyventi“ (O. Vaildas).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 28-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Neblogai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis ir romantikos, jei bent kiek pasistengsite. Galbūt vyksite į netolimą kelionę, įsitrauksite į kūrybinį projektą arba sudarysite komercinę sutartį.

JAUTIS. Šiandien tiktų pasinerti į kasdienybės verpetą. O jeigu sugebėsite atsiriboti nuo smulkmenų, tai atliksite šį tą svarbesnio ir dar liks laiko maloniai pasibūti gamtoje.

DVYNIAI. Šiandien turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida, transportu. Galbūt atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo arba dėl šeimos nario perspektyvų.

VĖŽYS. Šiandien galite tikėtis darnos santykiuose su aplinkiniais. Puiku, jeigu būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis ar pan. Tai duos gerus rezultatus.

LIŪTAS. Pasižymėsite emocionalumu, nuotaikų kaita. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio. Net paprasčiausia namų ruoša ar darbas gamtoje veiks tarsi sielos vaistai.

MERGELĖ. Galite tikėtis naudos iš konfidencialių reikalų, socialinės sferos. Kita vertus, atsiras problemų, jeigu būsite išsiblaškę arba vartosite svaigalus, nesisaugosite infekcijų, erkių.

SVARSTYKLĖS. Jums seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Kita vertus, tiek daug susitikimų, dalykų, kiek tikėjotės, tikriausiai nevyks. Situacija dėl to neturėtų pablogėti.

SKORPIONAS. Šiandien tvarkykite svarbius dalykinius reikalus, demonstruokite profesinę kompetenciją. Kuo daugiau nuveiksite, tuo geresnių rezultatų ir aukštesnio įvertinimo galėsite tikėtis.

ŠAULYS. Šiandien palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, tarptautine komercija. Teigiama nuostata padės jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jeigu teks demonstruoti kompetenciją, žinias, ginti reputaciją.

OŽIARAGIS. Šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas.

VANDENIS. Šiandien susidursite su smulkiomis kliūtimis. Būsite nenusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Gali būti, kad apims nenugalimas noras gundyti patinkantį asmenį.

ŽUVYS. Diena gana sėkminga dalykinei veiklai. Palanku įsitraukti į naują darbinę veiklą, kurti ar plėsti savo verslą, o jeigu šie dalykai nėra aktualūs – tai labiau pasirūpinti sveikata, išvaizda.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite