Angle down Atgal

Gegužės 25-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 25-oji – Tarptautinė Afrikos diena. Tarptautinė dingusių vaikų diena.

Gegužės 25-ąją UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, kuri dabar jau vadinama Tarptautine Afrikos diena ir švenčiama daugybėje šalių. Lietuvoje Tarptautinė Afrikos diena minima nuo 1998 m. Jos metu UNESCO iniciatyva atidaromos Afrikos kultūros, nuotraukų parodos, rengiami afrikietiškos muzikos koncertai.

Tarptautinė dingusių vaikų diena Seimo iniciatyva 2006 metais įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Jos tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Neretai vaikai išeina iš namų, neradę artimųjų palaikymo, šilumos, nesuprasti draugų.

Gegužės dvidešimt penktoji, pirmadienis – 146-oji metų diena (pirmoji 22-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 220 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;

rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas;

poryt: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.58, leidžiasi 21.34. Dienos ilgumas – 16.36.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mūsų abejonės yra išdavikai, kurie priverčia pralaimėti ten, kur dažnai galėtume laimėti, jei tik nebijotume bandyti“ (V. Šekspyras).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien bus viskas gerai, jeigu tai kuklu, paprasta ir patikima. Darykite tai, ką geriausiai mokate. Visgi įtampa kils, jeigu nepaliausite galvoti apie darbą, politiką, praturtėjimą.

JAUTIS. Diena bus kupina kontaktų, pasitarimų ar interviu. Susitarti, suderinti nuomones seksis gana lengvai, net jei jos bus labai originalios. Labiau saugokite savo sveikatą, tinkamai maitinkitės.

DVYNIAI. Galimi nenumatyti įvykiai, kontaktai, kurie šiek tiek išmuš jus iš vėžių. Galbūt mėginsite ieškoti naujo uždarbio šaltinio, tvarkyti socialinius reikalus, rasti sąjungininkų.

VĖŽYS. Tikėtina, kad užmegsite naudingą bendradarbiavimą arba sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su jų pagalba galite sėkmingai išspręsti keblius klausimus.

LIŪTAS. Diena bus gana prieštaringa. Jeigu jus vargina aplinkinių dėmesys, vykite į atokesnę vietą. Gamta bus nuostabi gaivintoja, naujų jėgų ir kūrybinio įkvėpimo šaltinis.

MERGELĖ. Reikalai klostysis prieštaringai, tačiau nėra to blogo, kuris neišeitų į gera – drąsa ir valia jums padės laimėti. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į visuomeninę veiklą ar pan. Galite surizikuoti imtis originalių naujovių.

SVARSTYKLĖS. Aplinkybės klostysis palankiai, atrodys, jog nėra kliūčių pasireikšti, įgyvendinti sumanymus. Nebloga diena naujiems įsipareigojimams, naujoms pažintims.

SKORPIONAS. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Regis, išgirsite raginimų diegti naujoves, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais. Gali ypač rūpėti su mokslu, kelionėmis susiję klausimai.

ŠAULYS. Derėtų neatidėlioti reikalų susijusių su paskolomis, bendrais ir svetimais pinigais. Kita vertus, bus daug pagundų, blaškymosi, o tai gali sukelti problemų.

OŽIARAGIS. Aktyvi ir kūrybinga bus ši diena. Jeigu norite diskutuoti, diskutuokite – tai padės išsklaidyti kai kurias abejones, sulauksite deramo dėmesio, įvertinimo. Teks ne tik daug bendrauti, bet ir tvarkyti nenumatytus reikalus.

VANDENIS. Šiandien tikėtinas didesnis krūvis darbe. Tiktų sudaryti dalykines ir kitokias sutartis. Įmanomi nauji dalykiniai pasiūlymai – juos reiktų apsvarstyti. Galite šauniai pakoreguoti savo išvaizdą.

ŽUVYS. Šiandien galite patirti malonių staigmenų. Kūrybingumo ir valios jums neturėtų pristigti, todėl viskas eisis kaip iš pypkės. Kažkuo nepaprastai žavėsite aplinkinius – gal vasarėjančiu savo įvaizdžiu, o gal originaliais argumentais.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite