Angle down Atgal

Gegužės 22-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 22-oji – Tarptautinė biologinės įvairovės diena.

Ją 2000 m. gruodžio 20 d. paskelbė Generalinė Asamblėja. Šią dieną buvo priimta biologinės įvairovės konvencija.

Šventės metu įvairiose pasaulio šalyse visuomenė supažindinama su augalijos įvairove. Šventė Lietuvoje švenčiama nuo 2001 m.

Gegužės dvidešimt antroji, penktadienis – 143-ioji metų diena (penktoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 223 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;

rytoj: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė;

poryt: Gerardas, Joana,Vena, Veneranda, Venė, Ventūra, Vilimantas, Vilimantė, Vincenta, Vincentas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.02, leidžiasi 21.30. Dienos ilgumas – 16.28.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą“ (Ž. Kusto).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 22-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandieną būsite nepatenkinti įsigytais pirkiniais, atrodys, kad per daug sumokėjote, kad kokybė per prasta ir pan. Verčiau nemėginkite ko nors apgauti ar kažko laimėti kitų sąskaita. Tai, ko neužsidirbote ar priklauso kitiems, neturėtų jums rūpėti.

JAUTIS. Labai prieštaringa diena. Visą dieną turėsite kokių nors rūpesčių – tiek gerų, tiek nelabai. Dėl piniginių, turtinių reikalų, stambių pirkinių tarkitės su artimu žmogumi.

DVYNIAI. Šiandien galite jaustis nelabai gerai ir dėl sveikatos, ir dėl nuotaikos. Galbūt pajusite apmaudą dėl pažįstamo žmogaus neetiško poelgio. Derėtų atsargiau elgtis su slapta ir nepatikrinta informacija, gandais.

VĖŽYS. Pravartu iki galo atlikti tai, ką jau reikia užbaigti. Jeigu pamatysite, kad bręsta problema, paprašykite pagalbos. Aplink jus yra draugiškų žmonių. Vakare jau labiau tikėtinas vienišumo pojūtis. Tačiau tai gali reikšti ir malonų atsipalaidavimą.

LIŪTAS. Šiandien stenkitės būti pozityvūs, gerai sutarti su aplinkiniais, daryti gerą įspūdį, nes vakare prasidedanti jaunatis ilgesniam laikui užfiksuos jūsų būseną. Iki pietų pravartu užbaigti skubiausius darbus.

MERGELĖ. Įprasta aplinka veiks slegiančiai. Geriausia būtų pakeisti aplinką, pabendrauti su rečiau matomais žmonėmis. Atsargiau elkitės su buitine ir kitokia technika, saugokitės vagių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien venkite reikšti pretenzijas antrajai pusei, mylimam žmogui. Netgi nebylus nepasitenkinimas gali pakenkti jūsų santykiams ir reikalų eigai. Iš toli esančio svarbaus jums žmogaus galite gauti nerimą keliančią žinią.

SKORPIONAS. Partneriška diena. Jums labai reikės artimo žmogaus, partnerio palaikymo ir supratimo. Neregzkite slapto romano, jeigu tai darote tik dėl naudos – pakenksite sau ir įskaudinsite kitą žmogų.

ŠAULYS. Pasistenkite neįsivelti į nelegalius reikalus, intrigas. Jeigu galutinai nutrūks meilės santykiai, tai gali būti lemties ženklas. Tuomet su tuo teks susitaikyti ir toliau eiti savo keliu.

OŽIARAGIS. Labai svarbu suteikti palaikymą artimiems žmonėms, vaikams, jeigu jie dėl kažko jaudinasi, nerimauja arba jiems reikia pagalbos. Į kolegų bėdas, prašymus taip pat nenumokite ranka.

VANDENIS. Nuotaiką gali temdyti šeiminiai vaidai, nesusipratimai. Verčiau nepirkite brangių prekių be garantijos. Vakare prieš pasiduodami abejotinoms pagundoms, pagalvokite apie galimas pasekmes.

ŽUVYS. Galite išgirsti gandus ar gauti žinią apie artimą žmogų. Neskubėkite daryti išvadų – informacija gali būti netiksli. Nederėtų griebtis taurelės ir tokiu būdu bandyti atgauti pusiausvyrą.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite