Angle down Atgal

Gegužės 21-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 21-oji – Šeštinės. Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Lietuvos tautinių bendrijų diena.

Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė. Tai kilnojamoji Bažnyčios šventė ir švenčiama šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį.

Gegužės 21-oji UNESCO sprendimu paskelbta Pasauline kultūrų puoselėjimo diena. Jungtinės Tautos yra paskelbusios deklaraciją „Savitumas, įvairovė ir pliuralizmas“, kurios pagrindinis tikslas – išlaikyti tautų savitumą, įvairovę, laisvę ir bendradarbiavimą.

Gegužės dvidešimt pirmoji, ketvirtadienis – 142-oji metų diena (ketvirtoji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 224 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ankantas, Atėnė, Gėlė, Kytautas, Kytautė, Kyvainas, Kyvainė, Teobaldas, Vaidevutis, Vaidys, Valentas, Vydmina;

rytoj: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;

poryt: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.04, leidžiasi 21.28. Dienos ilgumas – 16.24.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kiekvienos kultūros širdis ir esmė yra požiūris į didžiausią iš visų slėpinių – Dievo slėpinį“ (Jonas Paulius II).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 21-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiuo metu bus lengva suklysti ir nusipirkti nevertingą daiktą, neobjektyviai įvertinti artimo žmogaus motyvus. Jeigu teks spręsti nekilnojamojo turto ar kitus ilgalaikės vertės finansinius reikalus, reikėtų būti itin atidiems.

JAUTIS. Galite gauti gana avantiūristišką pasiūlymą, kurį rizikinga priimti. Lengva prarasti, o sunku atgauti. Galbūt pernelyg pasiduodate kitų įtakai ir nejaučiate stabdžių? Kontroliuokite save ir savo situaciją.

DVYNIAI. Geriausiai jausitės, jeigu galėsite lindėti savo kiaute ir nebūti už nieką atsakingi. Sunku ką nors dirbti, nuspręsti. Per neatsargumą, išsiblaškymą šiandien galima apsigauti, susižaloti ar sužeisti, apgauti kitus. Saugokitės ir infekcijų.

VĖŽYS. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite baigiamus darbus. Tai, ko dabar neįžvelgiate, gali pasirodyti labai svarbu. Nekritikuokite kitų žmonių pažiūrų, įsitikinimų.

LIŪTAS. Rūpesčių kels darbo, mokslo reikalai, politinės ar kitokios ambicijos, didelės išlaidos. Labiau kovosite už savo arba už bendrus kolektyvinius principus, interesus. Lengva suklysti.

MERGELĖ. Įvairios kliūtys, pasipriešinimas ar kažkieno diktatas gali atrodyti neįveikiami. Pravartu deramai išsiaiškinti tuos santykius, kurie gali jus vienaip ar kitaip susaistyti. Saugokitės sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS. Nieko gero neduos mėginimas papirkti kai kuriuos asmenis arba noras pasipelnyti manipuliuojant svetimais pinigais, dokumentais. Šiandieną tokiais dalykais verčiau nejuokaukite.

SKORPIONAS. Galite daryti spaudimą artimam žmogui, norėdami išgauti jo asmeninę paslaptį ar priversti jį elgtis taip, kaip naudinga jums. Galimas nuostolis per asmenį, kuriam kažką skolinote.

ŠAULYS. Jausite įtampą bendraudami su aplinkiniais. Tam tikra prasme galite pasijusti nusivylę, apsigavę ar tiesiog išsisėmę. Galbūt iš principo skirsis jūsų nuomonės kokiu nors svarbiu klausimu.

OŽIARAGIS. Nors jums seksis išties neblogai, tačiau pernelyg atsipalaidavus kai ko gali tekti atsisakyti, keisti net keisti būsimų atostogų planus. Jeigu pildysite savo ir artimųjų užgaidas, piniginėje netruks atsirasti skylių.

VANDENIS. Nuotaiką gali drumsti neišspręsti finansų, buitinės, šeimos problemos. Norėsis daugiau pramogų, spalvingesnio laisvalaikio, tačiau piniginėje netrūks skylių. Artimieji taip pat ribos jūsų polėkius bei poreikius.

ŽUVYS. Jausite poreikį išreikšti save, nustebinti kitus savo kūrybiškumu, naujais polinkiais. Jeigu tai nesiseks, ilgai kaltinsite aplinkinius arba nepalankią situaciją.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite