Angle down Atgal

Gegužės 13-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 13-oji – Meilės diena, deivės Mildos šventė. Pasaulinė kokteilių diena. Buhalterių diena.

Gegužės 13 d. švenčiama Pasaulinė kokteilių diena. Kokteilis – gėrimas, gaunamas maišant įvairius alkoholinius gėrimus, vynus, sultis, pieną. Manoma, kad gėrimai buvo pradėti maišyti tarpusavyje, siekiant išgauti netikėtus spalvų derinius, kurie sugundytų žmogų paragauti. Pavadinimas „coctail“ išvertus iš anglų kalbos reiškia „gaidžio uodega“. Greičiausiai taip jis buvo pavadintas dėl gaidžio uodegos spalvingumo. Manoma, kad pirmieji kokteiliai pradėti maišyti Amerikoje, o Europoje jie paplito nuo 1889 metų, kai buvo pristatyti Paryžiuje vykusioje pasaulinėje parodoje.

Kasmet antrąjį gegužės penktadienį švenčiama Buhalterių diena.

Gegužės tryliktoji, penktadienis – 133-ioji metų diena (penktoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 232 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;

rytoj: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis;

poryt: Algedas, Jaunutė, Izidorius, Sofija, Sofronija, Žygvilas, Žygvilė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.19, leidžiasi 21.13. Dienos ilgumas – 15.54.

Šiandien – paskutinė Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Ištikima meilė padeda pakelti visus sunkumus“ (F. Šileris).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 13-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien jausitės kiek priklausomi nuo kitų žmonių užgaidų bei valios. Derėtų nepaisyti pašaipų ar kažkieno nedraugiškumo. Svarbiausia, kad tinkamai atliktumėte pareigas ir jūsų siekiai sutaptų su realiomis galimybėmis.

JAUTIS. Daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Gali tekti pasirūpinti ir sava arba artimo žmogaus sveikata. Jeigu nekaip jaučiatės, atidėkite darbus ir rimtai gydykitės.

DVYNIAI. Jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Turėtų sektis plėtoti meninę veiklą. Tikėtina, kad išsivaduosite iš jus kausčiusių abejonių dėl meilės, santykių, vaikų aktualijų.

VĖŽYS. Vykite šalin negatyvias emocijas bei mintis. Jeigu kažkas pakryptų neplanuota linkme, nenuleiskite rankų ir nenusisukite nuo tų brangių žmonių, kuriems reikia jūsų dėmesio, artumo.

LIŪTAS. Tikriausiai jums prireiks iš draugų ir pažįstamų talkos ar informacijos. Jeigu teks atsakinėti, diskutuoti, gali paaiškėti, kad savo žinias, kompetenciją jūs vertinate geriau nei aplinkiniai.

MERGELĖ. Šiandien jau planuosite savaitgališkus apsipirkimus, užsiėmimus. Galbūt užsisakysite reikalingą prekę ar paslaugą. Šiek tiek nerimausite dėl šeimos nario užgaidų.

SVARSTYKLĖS. Pasistenkite įveikti vidinį nesaugumo jausmą ir nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, rūpinkitės kitais. Pernelyg neimkite į širdį išgirstos kritikos.

SKORPIONAS. Šiandien jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Būsite nusiteikę daugiau laiko leisti vienumoje, nes pasiilgote ramios asmeninės erdvės. Galbūt suvoksite, ko jums visiškai nereikia, tačiau nuolat yra primetama.

ŠAULYS. Bus galimybių išplėsti pažinčių ratą. Kita vertus, įmanomas draugystės išbandymas, kurį išlaikyti bus nelengva. Jums nederėtų pernelyg pasitikėti tais, kurie daug žada ar bando jumis pasinaudoti.

OŽIARAGIS. Gali atsirasti tokių, kurie be skrupulų pasinaudotų jūsų pinigais, statusu. Tikėtinas pokalbis, verčiantis daryti išvadas, apsispręsti. Įsiklausykite į užuominas.

VANDENIS. Nerimo neišvengsite, jeigu jums yra aktualūs užtrukę darbai, egzaminai, kiti atsiskaitymai, interviu, konferencija arba kelionė. Situacija atrodys gana nestabili.

ŽUVYS. Galite šiek tiek nusivilti, jeigu tikitės nepertraukiamos paramos iš partnerių, rėmėjų. Apsišarvuokite kantrybe ir neskubėkite griauti to, ką šiuo metu turite. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite