Angle down Atgal

Gėdingiausi Zodiako ženklų bruožai

Kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi unikaliais charakterio bruožais. Tikrai ne visos charakterio savybės yra tokios, kokiomis norėtųsi didžiuotis, todėl šį kartą pakalbėkime apie gėdingiausius visų Zodiakų ženklų bruožus.

Avinas

Avinas mėgsta pertraukti savo pašnekovą. Šio ženklo atstovai dažniausiai nė nepastebi, kad pasielgė netinkamai: kai tik kitas asmuo ima reikšti savo nuomonę, Avinas netikėtai prisimena kokią nors istoriją, kuria norisi kiek įmanoma greičiau pasidalinti.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai yra ir darbštūs, ir tingūs. Kartais jie gali tiesiog kalnus nuversti, tačiau pasitaiko ir tokių dienų, kada jie negali pakilti iš lovos. Jaučiai visada siekia kiek įmanoma daugiau malonių potyrių, todėl jie yra linkę persivalgyti ir išleisti dideles pinigų sumas.

Dvyniai

Visi žino apie Dvynių „mokėjimą“ saugoti paslaptis, ir  dėl šios savo savybės jie neretai praranda savo draugus. Dėl noro bendrauti jie nesigėdija išduoti net pačias intymiausias kitų žmonių paslaptis.

Vėžys

Vėžys yra tikras manipuliatorius. Nors šio ženklo atstovai moka apsimesti rūpestingais ir dėmesingais, tačiau tai tėra priedanga. Iš tiesų Vėžiai stengiasi išgauti informaciją, kurią galėtų panaudoti saviems tikslams.

Liūtas

Šio ženklo atstovai visada siekia įgyti pranašumą prieš kitus: jiems yra kur kas svarbiau būti viršesniems nei užmegzti nuoširdžią draugystę. Liūtai yra tikri egoistai, kurie visada atsimena, kad kažkada kažkam padėjo – anksčiau ar vėliau jie paprašo atsilyginti.

Mergelė

Užsibrėžtų tikslų Mergelės siekia bet kokia sąskaita, ir visai nesvarbu, kad dėl to neretai nukenčia kiti žmonės. Šio Zodiako ženklo atstovai vadovaujasi taisykle, kad tikslas pateisina priemones, taigi, dėl netinkamo elgesio jos nejaučia jokios sąžinės graužaties.

Svarstyklės

Svarstyklių gyvenimą valdo pinigai. Šio Zodiako ženklo atstovai bet kokia kaina siekia praturtėti, ir galima įvardinti vos keletą dalykų, kurių Svarstyklės nesutiktų padaryti už pinigus.

Skorpionas

Skorpionas yra vienas pavojingiausių Zodiako ženklų. Šio ženklo atstovai nesigraužia, jei kitiems žmonėms sukelia skausmą. Jei reikia, Skorpionas gali užsiimti ir juodąja magija – to pasekmės neretai būna tikrai skaudžios.

Šaulys

Šauliai labai mėgsta bendrauti ir būti apsupti žmonių. Bendravimo poreikis neretai kyla iš noro megzti intrigas – tai Šauliams tikrai puikiai sekasi. Šio ženklo atstovai visiškai nesigraužia, jei dėl savo paties intrigų tenka pakeisti verslo partnerį ar išduoti draugą.

Ožiaragis

Karjera ir pinigai Ožiaragiui yra svarbiau už viską. Godumas juos gali paskatinti atlikti ką nors neteisėto: jei Ožiaragis nebus už tai nubaustas, jis dėl to tikrai nesigrauš.

Vandenis

Vandenis visais būdais stengiasi išpešti kiek įmanoma daugiau naudos – net ir tada, jei dėl to nukenčia kiti. Vandenis tikrai nėra jautrus kitų žmonių kančiai, taigi, jis gali pasiryžti net ir itin didelėms niekšybėms.

Žuvys

Nors Žuvys yra jautrios ir jausmingos, tačiau ne visi žino, kad šio Zodiako ženklo atstovai gali būti tikri veidmainiai. Žuvys moka tiesiog meistriškai naudotis kitais žmonėmis, ir visada ieško tokių pažinčių, kurios būtų kiek įmanoma naudingesnės.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite