Angle down Atgal

Gatvės menas sugrįžta į Marijampolę!

Marijampolės moksleivių kūrybos centras su nekantrumu jums praneša džiugią žinią, jog praktiniai užsiėmimai „Gatvės meno atlikimo metodika“ jau rugsėjo 21–25 dienomis!

Gatvės menas turi galią pakeisti ne tik išorę, bet vietos ir jos gyventojų emociją, net mąstyseną. „Būtent toks yra Marijampolės moksleivių kūrybos centro skyriaus Atviro jaunimo centro tikslas – teigia įgyvendinamo projekto vadovė Karolina. Norime papuošti R. Juknevičiaus 26 gatvėje esantį bendrabutį piešiniu, kuris pritrauks ne tik visų marijampoliečių dėmesį, bet ir miesto svečių. Koks tai bus piešinys, jau visai netrukus galėsite pamatyti!

Užsiėmimų metu jaunuoliai, dirbdami grupėse ir individualiai, lavins kūrybiškumo, saviraiškos ir komunikacijos įgūdžius, diskutuos apie aplinkos ir pasaulio supratimą, atras pozityvius saviraiškos būdus.

Kūrybinėje veikloje dalyvauti kviečiami Atviro jaunimo centro lankytojai, miesto jaunimas ir visi, kurie nori ir gali prisidėti prie projekto įgyvendinimo! Registracija vyksta elektroniniu paštu jaunimogalimybes@gmail.com.

Karolina DZINGAITĖ

Marijampolės moksleivių kūrybos centro projekto „Bendr(AUK!)“ vadovė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite