Angle down Atgal

Gabrielius Pabijanskas – 2020 metų Šiaulių miesto metų sportininkas

Šiauliečiai ir miesto sporto bendruomenės atstovai, vertindami 2019-2020 metų sportinius pasiekimus, daugiausiai balsų metų sportininko kategorijoje atidavė BMX dviračių talentui Gabrieliui Pabijanskui. Garbingą miesto sporto rinkimų statulėlę Gabrielius atsiėmė iš Šiaulių mero Artūro Visocko rankų.

BMX dviratininkas Gabrielius Pabijanskas laimėjo vieną iš penkių 2020 metų Šiaulių miesto  metų sporto rinkimų nominaciją. Jam atiteko Metų sportininko titulas. Garbingą prizą įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 „Šiauliuose užaugo jau ne vienas BMX dviračių profesionalas, džiaugiuosi, Gabrieliau, kad dabar tu savo rezultatais garsini mūsų miestą ir patį dviračių sportą. Linkiu įgyvendinti planus siekiant kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes“, – kalbėjo apdovanojimą įteikęs Šiaulių meras Artūras Visockas.

Gabrielius Pabijanskas ant mažojo BMX kroso dviračio sėdo nuo ketverių. Būtent tokiu dviračiu svajoja jis ir išvažiuoti į olimpinę trasą. Pirmųjų BMX dviračių paslapčių šiaulietį mokė trenerė Donata Šiaudvytė. Jau pradžia buvo daug žadanti: 2005 m. per Europos BMX iššūkio taurės varžybas Gabrielius savo amžiaus grupėje tapo nugalėtoju, po to pergales pakartojo dar tris kartus (2006, 2008 ir 2009 m.), sėkmingai rungtyniavo ir kitose varžybose.

Kai 2014 m. buvo atidaryta Šiaulių sporto gimnazija, Gabrielius, pasitaręs su tėvais, nutarė joje mokytis ir sportuoti. Jo treneriu tapo čia dirbantis Donatas Armonas. Šiuo metų sportininkas atstovauja Šiaulių „Dubysos“ sporto centrą.

Gabrielius Pabijanskas pasaulio reitinge užima 54 vietą iš 308 sportininkų. Šiaulietis yra Lietuvos rinktinės kandidatas į  Tokijo olimpines žaidynes.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite