Angle down Atgal

G. Nausėda: susisiekimo ministras nebegali eiti savo pareigų

Prezidentas Gitanas Nausėda, reaguodamas į skandalingą susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus elgesį, po savo vyriausiojo patarėjo Povilo Mačiulio komentaro spaudai socialiniame tinkle „Facebook“ teigė, kad ministras nebegali eiti savo pareigų, nes jo elgesys jau tampa valstybės problema.

„Ministras, kurio elgesys virsta valstybės problema, nebegali eiti savo pareigų, todėl tokioje situacijoje privaloma priimti principinį sprendimą, vadovaujantis valstybės interesais, o ne politinėmis dėlionėmis. Esu už tai, kad Vyriausybė ir valdančioji koalicija dirbtų svarbius šaliai darbus ir netaptų konkrečių asmenybių įkaitais, ypač, kai susikompromitavusioms asmenybėms yra alternatyvų tų pačių koalicijos partnerių gretose“, – savo „Facebook“ paskyroje rašo šalies vadovas.

ELTA primena, kad susisiekimo ministras J. Narkevičius teigia gerbiąs šalies vadovo poziciją, o sprendimą dėl savo likimo poste priims pasitaręs su premjeru S. Skverneliu, koalicijos partneriais ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kolegomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite