Angle down Atgal

G. Nausėda ragina žmones savanoriškai laikytis griežtesnio karantino, kol valdžia stumdosi tarpusavyje

Prezidentas Gitanas Nausėda ragina šalies gyventojus savanoriškai laikytis griežtesnių karantino priemonių, kadangi, anot jo, to nesugebėjo padaryti darbą baigianti Vyriausybė. G. Nausėda taip pat sukritikavo valdžios pasikeitimo procesus Lietuvoje. Pasak jo, procesas yra nesklandus ir epasižymintis aukšta politine kultūra.

„Mes savaitės pradžioje, bendroje spaudos konferencijoje su premjere Ingrida Šimonyte, sakėme, kad priemonės turi būti griežtesnės, nes jas tokias siūlo mokslininkai, sveikatos specialistai. Taip, reikia ypač sumažinti kontaktų skaičių tarp šeimų. Tai ypač svarbu pastarosiomis savaitėmis, nes jeigu pasiektume persilaužimą, Kalėdas galėtume sutikti bent šiek tiek ramesni. Deja, ne visos priemonės buvo įgyvendintos, kai kurios net ignoruotos. Todėl, mielieji žmonės, aš kreipiuosi į jus. Jūs galite laikytis savanoriškai tų priemonių, kurios nebuvo įgyvendintos, apribodami savo kontaktų tarp šeimų skaičių“, – sakė G. Nausėda.

Šalies vadovas taip pat teigia, kad šiuo metu jis tarp valdžios perdavimo mato „nereikalingą pasistumdymą“ bei žemą politinę kultūrą.

„Norėčiau pasakyti, kad koronaviruso susirgimo atvejų skaičius rekordinis ir jis toliau blogėja. Esant tokiai situacijai ypač svarbu, kad nacionalinė Vyriausybė, kuri baigia savo darbą, sklandžiai perduotų visas atsakomybes ateinančiai Vyriausybei. Deja, aukštos politinės kultūros šalyse tokio perdavimo sklandumas būtų buvęs didesnis. Tai neatsitiko Lietuvoje ir matome tam tikrų visiškai nereikalingų pasistumdymų tarpduryje. Manau, kad svarbiausia dabar susikoncentruoti į turinį“, – sakė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite