Angle down Atgal

G. Landsbergis pritaria prezidento pozicijai dėl ministro: patartina įsiklausyti

Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis teigiamai įvertino prezidento Gintano Nausėdos išreikštą nepasitikėjimą susiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui. Konservatorius siūlo valdantiesiems šį kartą į prezidento poziciją įsiklausyti.

„Prezidentas labai aiškiai ir nedviprasmiškai, mano nuomone, teisingai suformulavo žinią. Patartina įsiklausyti“, – teigė G. Landsbergis.

„Pirmiausia, mes pritariame prezidentui. Panašią poziciją išsakėme ir po mūsų posėdžio. Kita vertus, yra akivaizdu, kas vyksta – Vyriausybės nepagarba visuomenei. Visą šį dalyką taip galima būtų įvertinti. Krentantis visuomenės pasitikėjimas tiek Vyriausybe, tiek J. Narkevičiumi, tiek „valstiečiais“ yra viso to išraiška. J. Narkevičius, mano nuomone, jau turėjo būti pasitraukęs. Čia nėra ką aiškinti“, – teigė G. Landsbergis.

G. Landsbergis laukia ir premjero Sauliaus Skvernelio pozicijos.

„Likęs klausimas yra ponui Skverneliui. Ar jam dar vis tvarkoje ponas J. Narkevičius? Ar jam patinka tai, kaip veikia jo Vyriausybė, ir ką jis dėl to ketina daryti, jeigu nepatinka“, – klausia G. Landsbergis.

Susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui prezidentas Gitanas Nausėda išreiškė nepasitikėjimą ir paragino jį trauktis iš pareigų, ketvirtadienį Prezidentūroje pranešė prezidento vyriausiasis patarėjas Povilas Mačiulis.

ELTA primena, visuomenėje pasipiktinimo sulaukė J. Narkevičiaus sprendimas spalio pabaigoje atleisti „Lietuvos pašto“ valdybą, ažiotažas kilo ir po to, kai „15min.lt“ pasirodė informacija, jog komandiruotės Abu Dabyje metu ministras už vakarienę nemokėjo iš jo komandiruotei skirtų pinigų, bet pasinaudojo ministerijai pavaldžių įmonių lėšomis.

Praėjusią savaitę portalas „15min.lt“ taip pat paskelbė, kad J. Narkevičiui, kaip Seimo nariui skirtame bute Seimo viešbutyje gyvena jo dukra Karolina Narkevič.

Šią savaitę LRT radijas paskelbė turįs informacijos, kad, naudodamasis nemokamomis Seimo viešbučio paslaugomis, susisiekimo ministras su žmona verčiasi butų nuoma sostinėje.

LNK laida KK2 gavo net kelis pranešimus, kad Trakų rajone, Gilūšio ežere, ministras taip pat galimai vykdė neteisėtą žvejybą, brakonieriavimą.

Paklaustas, ar prezidentui pareiškus nepasitikėjimą J. Narkevičiumi, šis galėtų toliau likti poste, „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis atsakė, kad tai yra premjero S. Skvernelio prerogatyva.

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia, kad į skandalus įklimpęs susisiekimo ministras J. Narkevičius turi trauktis arba jam Seime bus surengta interpeliacija.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite