Angle down Atgal

G. Bražaitė: apie perspektyviausius auklėtinius ir 2021–ųjų planus

Anykščių KKSC treneriai ir jų auklėtiniai tikisi, kad šie metai bus mažiau banguoti ir sportininkai vėl galės sugrįžti į sau įprastą ritmą.

Apie 2020–uosius ir būsimus planus akksc.lt svetainei kalbėjo sunkiosios atletikos trenerė bei šalies rekordininkė Gintarė Bražaitė.

„Praėjusiais metais spėjome sudalyvauti visuose Lietuvos čempionatuose bei varžybose.

Auklėtiniai, kuriems buvo iškelti tikslai, juos pasiekė. Spėjome išbandyti jėgas Lietuvos suaugusiųjų čempionate, taip pat – jaunių ir jaunimo pirmenybėse. Visose varžybose buvo užimtos prizinės vietos.

Tiesa, man pačiai teko pakeisti planus, nes buvo nukeltas Europos čempionatas Rusijoje“, – sakė trenerė, išskyrusi perspektyviausius sportininkus.

„Pagrindiniai mano auklėtiniai, kurie progresuoja, yra Edvinas Baklanovas, Matas Puodžiūnas, Povilas Juodviršis.

Taip pat ir jauniai Faustas Anglickas ir Nikas Kulieša, kurie turi perspektyvų dalyvauti ir užimti prizines vietas Lietuvos čempionatuose. Aišku, jei ir toliau sportuos bei turės motyvacijos.

Kokie mūsų planai? Ruošimės šalies čempionatams. Kalendorius kaip ir yra, jeigu neiškils netikėtumų.

Balandžio mėnesį turėtų būti surengtas ir Europos čempionatas, kuris pernai buvo nukeltas. Manau, jeigu viskas bus gerai, pradėsime vesti treniruotes, ruošimės varžyboms pagal kalendorių“, – sakė G. Bražaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite