Angle down Atgal

Futbolininko C. Ronaldo šeima neteko vieno iš naujagimių dvynių

Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo (Krištianu Ronaldu) ir jo gyvenimo draugė Georgina Rodriguez (Cheorchina Rodriges) pirmadienį paskelbė, kad jų naujagimis berniukas mirė.  

Pernai spalį futbolininkas socialiniuose tinkluose pranešė, kad G. Rodriguez laukiasi dvynukų. 

Anglijos futbolo klubo „Manchester United“ puolėjo „Twitter“ paskyroje pora pirmadienį pranešė, kad jiems gimė mergaitė.   

„Su didžiausiu liūdesiu turime pranešti, kad mūsų berniukas mirė. Tai didžiausias skausmas, kokį tik gali patirti tėvai“, – rašoma C. Ronaldo ir G. Rodriguez pasirašytame pranešime.  

„Tik mūsų mergytės gimimas suteikia mums jėgų išgyventi šią akimirką su tam tikra viltimi ir laime. Norėtume padėkoti gydytojams ir slaugytojoms už jų kvalifikuotą priežiūrą ir paramą“, – rašė pora. 

„Visi esame sugniuždyti šios netekties ir labai prašome gerbti mūsų privatumą šiuo labai sunkiu metu“, – priduriama žinutėje.

C. Ronaldo ir G. Rodriguez susipažino, kai futbolininkas žaidė Madrido klube „Real“. Pora drauge susilaukė dukters, kuriai šiuo metu ketveri metai. Futbolininkas taip pat turi dar tris vaikus. 

„Tavo skausmas yra mūsų skausmas“, – tviteryje parašė klubas „Manchester United“. – Siunčiame meilės ir stiprybės tau ir šeimai.“

Madrido „Real“ taip pat sureagavo į šią liūdną žinią ir savo tinklalapyje parašė, kad klubas, „jo prezidentas ir valdyba labai apgailestauja dėl vieno iš vaikų, kurių laukėsi mūsų mylimas Cristiano Ronaldo ir jo partnerė Georgina Rodriguez, mirties“.  

„Madrido „Real“ gedi kartu su visa šeima ir nori jiems išreikšti savo meilę ir atsidavimą“, – rašoma klubo tinklalapyje.  

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite