Angle down Atgal

Finansams svarbiausios kovo mėnesio dienos. Kada laukia pinigų lietus?

Įvertinę būsimą dangaus kūnų padėtį, astrologai išskyrė ypatingas datas, kada visiems labai seksis su pinigais. Finansams svarbiausios kovo mėnesio dienos leis papildyti pinigines, jei tik protingai jas išnaudosite. Nesnauskite ir pasiruoškite joms iš anksto!

Kovo 8-9 d.

Tai bus sunkios dienos. Jos gali akimirksniu atimti viską, ką turite, ir apversti finansinius reikalus aukštyn kojomis. Todėl verčiau nerizikuoti su pinigais ir nespręsti finansinių klausimų. Savo iniciatyva pinigų temos apskritai geriau neliesti.

Tačiau kai kuriems žmonėms šis laikotarpis gali netikėtai pakreipti finansinius reikalus į gerąją pusę. Jie sulauks netikėtai naudingo pasiūlymo, sandorio, darbo ar dovanos. Nutiks šis tas taip neįprasta ir neįtikėtina, kad prilygs stebuklui.

Kovo 23 d.

Šią dieną sustiprės intuicija. Tai leis jums pasirinkti pačius pelningiausius pasiūlymus, priimti finansiškai sėkmingiausius sprendimus, „užuosti“ pinigus ir imtis atitinkamų veiksmų. Pasiseks visos finansinės derybos. Tik geriau neatskleisti savo finansinės padėties. Jei norite nuslėpti, kiek sutaupėte ar kiek sumokėjote už tam tikrą daiktą, lengvai tai nutylėkite. Ypač seksis, jei neužmiršite padaryti ir gero darbo. Jis jums sugrįš dvejopai!

Kovo 27-29 d.

Tai bus labai didelių pinigų, dosnių dovanų ir neįtikėtinos finansinės laimės dienos. Saugiai atliksite visas finansines operacijas. Jūsų verslas duos pelno. Sklandžiai praeis visos finansinės derybos. Įsigyti pirkiniai nenuvils. Pajamos atplauks iš anksčiau padarytų investicijų, banko indėlių, draudimo. Jei dar niekur neinvestavote, dabar pats laikas tai padaryti: šiandien kur nors investuoti pinigai ateityje duos gerą grąžą.

Finansams svarbiausios kovo mėnesio dienos pritrauks jums sėkmę, jei laikysitės astrologų rekomendacijų. Tik nepamirškite sveiko proto ir viskas bus puiku. Sėkmės!

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite