Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „The Rhythm Section“ (2020)

Blake Lively užaugo ir nusikratė paaugliškų vaidmenų. Pastaraisiais metais aktorė intriguoja įdomiais pasirinkimais. Naujame 2020-ųjų trileryje "The Rhythm Section" ji įsikūnija į šaltakraujiškos keršytojos vaidmenį, ekrane pasikeisdama beveik neatpažįstamai, panašiai kaip gražioji Charlize Theron kultiniame filme "Monster".

Prieš trejus metus lėktuvo katastrofoje tragiškai žuvo Stefanės tėvai ir brolis su seserimi. Laimingos jaunos merginos gyvenimas per tuos trejus metus pasikeitė ne į gerą pusę – dabar ji dirba prostitute pigiame viešnamyje, visus pinigus išleidžia narkotikams, o ilgas šviesias garbanas pakeitė nušiurusi ševeliūra bei mėlynės po akimi. Kol vieną dieną Stefanę susiranda žurnalistas, kuris jai praneša, kad už lėktuvo sudužimą atsakingas teroristas vaikšto laisvėje, o atsakingos institucijos tai bando nuslėpti. Iš žurnalisto sužinojusi nusikaltėlio vardą, Stefanė imasi kurpti kruviną keršto planą.

Gera žinia ta, kad Blake Lively puikiai įsikūnija į sugniuždytos ir pažemintos moters vaidmenį. Jos kūno kalba nepriekaištinga: vyrai ją gąsdina, prisilietimai verčia krūptelėti, ji niekuo nepasitiki ir neturi jokių skrupulų. Teisybės ieškoti į nuostabaus šalto grožio Škotijos aukštumas išvykusi Stefanė iš purvinos mergaičiukės greitai tampa tikra keršto mašina.

Negaliu geru žodžiu nepaminėti ir vyriškosios filmo pusės – gracingai senstelėjusio Jude Law. Santūraus žudikės mokytojo vaidmuo jam labai tinka. Buvęs širdžių daužytojas dabar labiau primena žilstantį tėtį, bet toks įvaizdis jo aktorinių gebėjimų toli gražu nesumenkina.

Tai nėra filmas be priekaištų, ir juosta vietomis nukenčia nuo netolygaus pasakojimo tempo bei nereikalingų klišių. Tačiau jeigu jums patiko tokie pastarojo meto filmai kaip "Peppermint", "Red Sparrow" ir "Anna" , būtinai pabandykite ir šį. "The Rhythm Section" yra tikrai neblogas moteriško keršto žanro pavyzdys.

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt7134096/

Daugiau lietuviškų kino recenzijų rasite čia: „Kas gero ekranuose?“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite