Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „Mute“ (2018)

Yra pora dalykų.
Pirmas tas, kad šį filmą prižadėjau aprašyti, todėl, bet kuriuo atveju taip ir darau.
Kitas dalykas tas, kad, mano kukliu įsitikinimu, šitas filmas yra stipriai per stambaus kalibro, kad apie jį galėčiau daug (ar, tuo labiau, neva išmanančiai) kalbėti, tad jei tik mėgstat gerą, emocionalų, paveikiantį kiną, toliau net neskaitykite, o eikite žiūrėti MUTE (to paties režisieriaus, kaip ir „Warcraft“, bet šitas DAUG geresnis ir prasmingesnis).

Jei apžvalgą skaito geimeriai, tai turbūt yra ir tokių, kurie labai laukia „Cyberpunk 2077“ žaidimo pasirodymo. Šis filmas taip pat skirtas jiems.

Na ir trumpai. Labai seniai mane kažkas taip suvarpė ir ištaškė skeveldrom beigi stogą nunešė neatitaisomai taip, kaip padarė šis filmas. Tikrai nieko nepasakosiu apie siužetą, nes: A) to daryti tiesiog nemėgstu (juk yra IMDB ar Wikipedia, kur galima laisvai ir daug konkrečiau pasiskaityti) ir B) nes nenoriu nieko atskleisti. Atrodo, kad šiame filme režisierius sudėjo viską ką tik galėjo. Ir kiber-pankas, ir brutali keršto istorija, ir tiesiog sunkiai aprėpiami, stiprūs jausmai. Jei pirmomis filmo minutėmis aš vos neapsiverkiau, tai, manau, nemažai ką pasako, nors verkęs esu turbūt tik per „Titaniką“, kai man buvo kokie 5 metai. Vienu metu tai žiauriai subtilus filmas, bet tuo pačiu ir ciniškas bei neteisingas.

Nežiūrėkite šio filmo su vaikais ar mamom, kaip aš galvojau padaryti. Filmo gale supratau, kad visgi gerai, jog nusprendžiau filmą peržiūrėti vienas. Jis yra labai žiaurus, piktas ir kruvinas. Tai tiek, jei nebijot stipresnių reikalų, eikit ir žiūrėkit. Taip pat, tai neblogas psichodelinis tripas. Bad-tripas. NETFLIXAS, kaip visada, aukščiausiam lygyje!

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt1464763/

Teksto autorius: Panelė Barbė

Daugiau lietuviškų kino recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite