Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „Džiumandži: kitas lygis“

Nuotykis tęsiasi! Lygiai prieš dvejus metus buvo išleistas gerai žinomo 1995 m. filmo „Džiumandži“ tęsinys „Welcome to the Jungle“, o dabar į šio pasaulio magiją dar kartą pasinerti kviečia „Kitas lygis“. Seni veikėjai, keli naujokai ir visiškai naujas žaidimas užtikrina, kad žiūrėdami tikrai nenuobodžiausite.

Filmo veiksmas prasideda praėjus porai metų po paskutinės dalies. Jeigu atsimenate, ji baigėsi keturiems „Džiumandži“ žaidėjams paaugliams įveikus žaidimą ir sulaužius kompiuterinę konsolę, kuri juos į jį įtraukė. Taigi, pasirodo, vienas iš jų – Spenceris – vis dėlto tą konsolę parsinešė namo, o dabar, grįžęs namo žiemos atostogoms, ėmėsi ją tvarkyti. Mat santykiai su mergina Marta (taip pat iš ankstesnės „Džiumandži“ dalies) klostosi nekaip, ir labiausiai jis dabar norėtų ir vėl pasijusti drąsus ir bebaimis – kaip daktaras Breivstounas iš žaidimo… Tik kad ne viskas įvyksta taip, kaip jis tikėjosi.

Gelbėti Spencerio susiruošia jo draugai iš ankstesnės filmo dalies. Tiesa, jie nepagalvojo, kad žaidimas įtraukti gali ir dar du tuo metu name buvusius senjorus – Spencerio senelį Edą (pats Danny DeVito!) ir jo aplankyti atėjusį draugelį Mailą (Danny Gloveris). Visa ši šutvė įtraukiama į „Džiumandži“ žaidimą, ir atveria tikrą komedijos lobyną.

Kaip ir ankstesnėje dalyje, taip ir čia stipriausia filmo dalis yra veikėjai. Siužetas čia nėra svarbiausia. Filmo formulė paprasta ir nuspėjama, bet visas geriausias jo humoras kyla būtent iš situacijų, į kurias pakliūna personažai.

Ir vėl pamatome žaidimo avatarus įkūnijusius Dwayne’ą Johnsoną, Jacką Blacką, Keviną Hartą, Karen Gillan ir Nicką Jonasą, prie kurių prisijungia labai juokinga naujokė Awkwafina. Smagu žiūrėti, kaip kiekvienas aktorius, kuriam teko avataro vaidmuo, perteikia tą žaidimo veikėją neva kontroliuojančio žmogaus savybes. Jei įpratome daktarą Breivstouną matyti kaip nepastumdomą herojų, tai dabar jis yra pusės sakinių negirdintis piktas senjoras.

Kūrėjai puikiai išnaudoja kiekvieną aktorių, ir net tada, kai atrodo, kad veikėjai pasielgia kvailai, žinai, kad tai dėl avatarą kontroliuojančio žmogaus. Jūs pamėginkite išmokyti savo senelį žaisti kompiuterinį žaidimą!

„Džiumandži: kitas lygis“ yra nurautas filmas nurautam vakarui. Eikite tada, kai norisi pailsėti nuo darbo ir tiesiog gerai pasijuokti. Tai linksmas nuotykis ekrane, kurių kartais taip trūksta.

Daugiau kino apžvalgų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite