Angle down Atgal

Festivalyje „Tokia esu“ – dainuojančios Šiaurės Lietuvos moterys

Šį savaitgalį Rokiškio kultūros centras (KC) organizuoja Šiaurės Lietuvos moterų chorų ir vokalinių ansamblių festivalį „Tokia esu“. Renginys skirtas Juozo Naujalio 150 metų jubiliejui.

Pirmasis Šiaurės Lietuvos moterų chorų ir vokalinių ansamblių festivalis „Tokia esu“ įvyko Biržuose 2018 m. rudenį. Mintis susitikti ir kartu padainuoti, paklausyti vienoms kitų kilo Biržų krašto vargonininkei, chorvedei ir pedagogei Viktorijai Morkūnienei. Kelis dešimtmečius dirbdama su vokaliniais kolektyvais, ji puikiai jautė kolektyvinio muzikavimo teikiamą džiaugsmą ir naudą. Festivalyje dalyvavo chorai ir vokaliniai ansambliai iš Rokiškio, Biržų, Kupiškio, Pakruojo ir Panevėžio rajonų. Pasibaigus festivaliui kilo idėja organizuoti jį kasmet vis kitame rajone, taip įprasminant chorinio ir vokalinio muzikavimo svarbą, skatinant vokalinio meno plėtrą bei sklaidą regionuose.

Taigi šiais metais festivalis atkeliauja į Rokiškį ir prie šios iniciatyvos daug prisidėjo 10 metų sukaktį švenčiantis Rokiškio KC moterų choras „Medeina“ bei jo vadovė Giedra Markevičienė.

Festivalyje taip pat dalyvaus: Kupiškio KC moterų vokalinis ansamblis „Versmė“, Linkuvos KC moterų choras „Mūša“, Biržų KC moterų choras „Agluona“, Dusetų KC dailės galerijos moterų choras „Versmyna“.

Rokiškio KC kviečia nepraleisti unikalios galimybės ir ateiti į festivalio koncertus.

Rokiškio KC inform.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite