Angle down Atgal

„Facebook“ vartotojų skaičius priartėjo prie 2 mlrd.

„Facebook“ pelnas pirmąjį metų ketvirtį žymiai pašoko, nes JAV socialinio tinklo vartotojų skaičius priartėjo prie dviejų milijardų, informuoja BBC, remdamasi naujausiais įmonės duomenimis.

JAV socialinio tinklo „Facebook“ duomenimis, žmonių, prisijungiančių prie socialinio tinklo bent kartą per mėnesį, skaičius išaugo iki 1,94 mlrd. žmonių, iš jų beveik 1,3 mlrd. vartotojų prie socialinio tinklo prisijungia kasdien.

JAV technologijų milžinė pranešė pirmąjį ketvirtį uždirbusi daugiau nei 3 mlrd. dolerių pelną - 76 proc. didesnį nei praėjusių metų analogišku laikotarpiu.

Pastarosiomis savaitėmis bendrovei daromas spaudimas dėl vykdomos verslo praktikos. „Facebook“ kritikuojama dėl netinkamo privatumo saugojimo ar nesugebėjimo iš savo platformų operatyviai pašalinti nelegalų turinį. Tiek „Facebook“, tiek „Twitter“ raginamos pašalinti ekstremalų turinį bei kitus pranešimus, kurie galimai pažeidžia neapykantą kurstančio turinio įstatymus. 

Trečiadienį „Facebook“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Markas Cukerbergas (Mark Zuckerberg) pranešė apie planus pasamdyti dar 3000 žmonių, siekiant sustiprinti kovą su agresyviomis publikacijomis ir smurto scenų transliacijomis.

Kalbėdamas apie bendrovės rezultatus, M. Cukerbergas pažymi, kad vartotojų bazės mastas suteikė „Facebook“ galimybę išplėsti socialinio tinklo vaidmenį.

Pirmąjį metų ketvirtį bendrovė padidino savo pajamas iš reklamos, sudarančias beveik visas „Facebook“ pajamas, 51 proc. - iki 7,9 mlrd. dolerių. Tačiau, pasak vyriausiojo finansininko Deivido Venerio (David Wehner), pajamų iš reklamos augimas per likusį šių metų laikotarpį gali žymiai sulėtėti. Bendrovė jau ne kartą yra išsakiusi savo susirūpinimą dėl to, kad pelno augimas gali žymiai sumažėti dėl reklamų limito, numatančio ribas, kiek reklamų „Facebook“ gali parodyti kiekvienam vartotojui.

Elta.lt informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite