Angle down Atgal

Europos solidarumo korpusas – galimybės jaunimui

Lapkričio 6 d.Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams vyko netradicinė karjeros pamoka, kurioje buvo pristatytos Europos solidarumo korpuso programos galimybės jaunimui. Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros konsultantė Sonata Dedūraitė pristatė Europos solidarumo korpuso savanorystės projektus, galimybę įsidarbinti arba atlikti praktiką bei įgyvendinti solidarumo projektus.

Europos solidarumo korpuso savanoriai iš Austrijos Dave Adrianus Jozeph Kock, iš Armėnijos Mariam Zakaryan, iš Azerbaidžiano Sabina Alishova dalinosi savo patirtimi atliekant 10 mėn. tarnybą Šiaulių Didždavario gimnazijos Radijo blube. Jaunuoliai diskutavo apie programos suteikiamas galimybes savanoriauti, įsidarbinti arba atlikti praktiką, susipažinti su kitos šalies kultūra, neformaliai mokytis, įgyti naujų gebėjimų, patobulinti užsienio kalbą. Pamoką organizavo karjeros mokytoja Asta Abukaitienė, kuri svečius iš užsienio supažindino su profesinio mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje.

Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenė padėkojo svečiams už suteiktą informaciją apie savanorišką veiklą ir pakvietė apsilankyti kituose mokyklos renginiuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite