Organizatorių nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliuose prasidėjo Europos judumo savaitės renginiai

Europos judumo savaitės renginiai Šiauliuose prasidėjo jau vakar! Gero oro dėka, prie Šiaulių ežero susirinko nemažai dalyvių.

Šiauliai Eudirect informacijos centro renginys skirtas Europos judumo savaitei „Surask Europos Sąjungos šalis Šiauliuose“.

Orientavimosi sporto varžybos vyko rugsėjo 15 dieną, 16 val., prie Geležinės lapės. Varžybų trasa driekėsi Talkšos ežero prieigose, Salduvės piliakalnio ir miško teritorijoje.

Užduotis – surasti 15 ES šalių iš 20 (šalys sužymėtos vėliavomis). Startavę dalyviai turėjo spręsti testus, sudarytus iš klausimų apie ES, jos aktualijas. Išvestas bendras rezultatas orientavimosi rungties, testo atsakymų.

Dalyvavo 26 komandos (komandose po 2 ir 3 narius).

1 vieta atiteko komandai pavadinimu „Janoniečiai“ (Šarūnas ir Tomas, J. Janonio gimnazija).

2 vieta – komandai pavadinimu „Juliošas“ (Arijus ir Julius, J. Janonio gimnazija).

3 vieta skirta komandai „Vanduo“ (Deividas, Benas, Armandas, Šiaulių jaunųjų turistų centras).

Judumo savaitei skirti renginiai suteikia progą kiekvienam iš mūsų ne tik apmąstyti, su kokiais iššūkiais susiduria šiandienos miestai, ypatingai didieji Europos ir pasaulio miestai, bet ir paraginti žmones keisti savo įpročius, t.y. judėti darniai.

Svarbu, kad žmonės įprastų dažniau vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiais, riedučiais ir pan. Tai svarbu ne tik rūpinantis aplinkosauga, bet ir savo sveikata. Vieši renginiai ir akcijos yra puiki priemonė parodyti visuomenei, kad galima gyventi geriau, sveikiau ir daug švaresnėje aplinkoje.

Renginio partneris – Šiaulių jaunųjų turistų centras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite