Angle down Atgal

Etaplius ir Tūkstantmečio vaikų akademija dovanoja bilietus į konfereciją ir vaišina picomis

Etaplius kviečia į unikalią įdomiųjų mokslų konferenciją ir dovanoja visiems Šiaulių mokytojams nemokamą dalyvavimą “Tūkstantmečio vaikų akademijos” seminaruose. O visiems, nusipirkusiems bilietus dalyvauti internetu, nemokamą picą.

„Tūkstantmečio vaikų akademija” – įdomiųjų mokslų konferencijos moksleiviams ir visai šeimai. Rudens sesijoje studentai galės pasirinkti iš dviejų nuo penktadienio popietės iki sekmadienio pietų vyksiančių temų: humanitarinių arba tiksliųjų mokslų savaitgalį. Trijų dienų bilietas kainuoja 29 Eur. Visa info apie projektą: https://tukstantmeciovaikuakademija.lt/

Planas savaitgaliui su šeima

Filmas ir devynios paskaitos: pagal pomėgį, interesus ir smalsumą. Registruokitės Tūkstantmečio vaikų akademija interneto sesijai. Viena registracija leis tai žiūrėti moksleiviui, broliui, sesei, tėvams ar seneliams. Gyvai pateikinėti klausimus dėstytojams ir gyvai žaisti savaitgalio specialiai jums sukurtas viktorinas. Net jeigu kas ir nepagalvojot ankščiau, tai dabar suprasit, kad mokslai yra žiauriai įdomu. O norintys dar daugiau dėmesio, bendravimo ir pramogų – registruokitės atvykti gyvai. Specialus pasiūlymas šiauliečiams: PIRK BILIETĄ - GAUK PICĄ DOVANŲ! Pirkdamas pica įvesk kodą “siaulietis”  www.tukstantmeciovaikuakademija.lt

Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencija internetu vyks lapkričio 26–28 dienomis.

Humanitarinių ir socialinių mokslų konferencija internetu vyks gruodžio 10–12 dienomis.

Laukia unikalūs dėstytojai

Humanitarinių mokslų konferencijoje vaikai turės galimybę susipažinti su prof. Alfredu Bumblausku, politologu Linu Kojala, VU Filosofijos katedros docentu Jonu Dagiu, Oksfordo kalbotyros ir filosofijos studente Gabriele Makarevičiūte ir kitais fantastiškais lektoriais. 

Konferencijos dalyviai mokysis suvokti istorinę laiko perspektyvą, gilinsis į pasaulio politikų rankose atsidūrusį klimato kaitos likimą, susipažins su logikos ir filosofijos pagrindais ar vertingais patarimais kuriant savo profesinę ateitį.

Tiksliųjų mokslų konferencijos dalyviams dėstys neurobiologas prof. Osvaldas Rukšėnas, taip pat – vienais mylimiausių vasaros akademijos lektorių tapę NASA stažuotę atlikęs Aivaras Vilutis, mikrobiologas Donatas Staniulis, Vilniaus licėjaus muzikos mokytojas Ričardas Jankauskas ir kiti pasaulinio lygio lektoriai. 

Moksleiviai daugiau sužinos apie žmogaus smegenis ir kaip išnaudoti jų kismą bei cikliškumą kasdieniame gyvenime, nežemiškas kosmoso gyvybes, virusų evoliuciją ir jų poveikį mums, gilinsis į genialiojo Leonardo da Vinči pasiekimus ir kūrinius bei mokysis savo žinias paversti sėkmingais startuoliais.

Akademijos studentai ne tik tobulės, bet ir smagiai leis laiką drauge su konferencijos vedėju, vienu ryškiausių ir žinomiausių „Youtube“ kūrėjų Paul de Miko (Pauliumi Mikolaičiu). Jų lauks kvizai, viktorinos, konkursai, prizai, o svarbiausia – gyvos pažintys su bendraminčiais ir galimybė iš naujo atrasti motyvaciją mokytis.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite