Angle down Atgal

Erotiniai sapnai: ką tuo jūsų pasąmonė nori pasakyti?

Daugelis patyrė keistą sumišimą, kuris apima nubudus ir suvokus, kad sapnas buvo erotinio pobūdžio. Vyrauja ne viena teorija, kuri aiškina, kodėl žmonės sapnuoja seksualinius sapnus. Kaip skelbia Metro.co.uk, sapnai yra haliucinacijos, kurias sukuria mūsų smegenys.

Žmonės sapnuoja nuo keturių iki šešių sapnų per naktį. Tai vyksta tik per gilaus miego fazę.

Sapnų turinys nepriklauso nuo mūsų. Smegenys pačios generuoja sapnus ir tai, ką juose išvystame.

Psichologas Steve Richards atskleidė, kad tai, ką sapnuojame, yra susiję su ankstesniais išgyvenimais, matytais vaizdais ir žmonėmis.

O ką reiškia seksualinio pobūdžio sapnai? Ar tai reiškia, kad sapnuojančiajam trūksta fizinio artumo, meilės?

„Sapnai padeda mūsų pasąmonei parodyti tai, kaip mes suvokiame aplinkinį pasaulį ir jame esančius žmones. Sapnai padeda mums į viską pažvelgti kiek kitaip“, – aiškina 40 metų psichologu dirbantis S. Richards.

Tad, jeigu jūs slapta simpatizuojate savo kolegai labai tikėtina, kad jus aplankys erotinis sapnas.

Tiesa, nieko išgalvoto sapnuose nevyksta. Vietos ir simboliai, kuriuose vyksta veiksmas, taip pat atkeliauja iš pasąmonės. Tad gerai pagalvokite, nes šiuos simbolius jau kažkur matėte, o galbūt apie tai ilgai svajojote.

Metro.co.uk kalbintas psichologas teigia, kad nevertėtų išsigąsti, jei tradicinių pažiūrų žmogus susapnuoja intymius santykius su tos pačios lyties žmogumi.

Kartais pasąmonė viską supina į keistus ir neįtikimus scenarijus. S. Richard sako, kad iš esmės erotiniai sapnai dažniau pasitaiko tiems, kurių seksualinis gyvenimas ramesnis, ar tiems, kurie realybėje neišpildo visų savo norų. Tokiu būdų pasąmonė bando išlaisvinti sukauptas emocijas.

Psichologas teigia, kad sapnuoti net ir nepadoriausius erotinius sapnus kai kuriais gyvenimo etapais gali būti visiškai normalu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite