Angle down Atgal

„EnterVR“ virtuali realybė šventiniu laikotarpiu pildys didžiausius troškimus

Etaplius.lt Kalėdas pasitinka su išskirtiniu projektu „Įvyks stebuklas“. Pasitelkę į pagalbą stebuklingas išmaniąsias technologijas ir visuomenę, norime nudžiuginti tuos, kurie yra prikaustyti prie lovos, sunkiai serga. Virtualios realybės pagalba padovanokime jiems kelionę į Laplandiją, pasivaikšiojimą Paryžiuje, kopimą į kalnus, nukelkime į vietą, apie kurią žmonės kasdien svajoja!

Projekto dalyviai, naudodamiesi „EnterVR“ virtualios realybės akinių pagalba, galės leistis į jaudinančią atradimų ekspediciją, kur bus nukeliami į šiaurės ašigalį, kur kartu su Kalėdų seneliu važiuodami linksmaisiais kalneliais galės apsidairyti 360° kampu po Kalėdinį senelio miestelį.

Taip pat bus galimybė tyrinėti aplinką stebuklų miške, kuriame galės stebėti šiaurės pašvaistę, susitikti su šiaurės elniu ir kitais miško gyventojais.
 

Šios ir kitos neišdildomus įspūdžius paliekančios virtualios realybės pramogos džiugins mažuosius projekto dalyvius. 

Prisidėti prie stebuklo galite kiekvienas, skirdamas paramą į VšĮ „Šiauliai plius“ paramos sąskaitą LT867300010131723538 banke „Swedbank“. Paskirtyje nurodykite – „Įvyks stebuklas“ bei siuntėjo vardą, pavardę arba įmonės pavadinimą. Dėkojame, kad kartu galime kurti stebuklus!

Stebuklus jau remia „Grafų baldai“, “Baltik vairas“, pigu.lt, "Rovana", „EnterVR - Virtuali realybė Šiauliuose“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite