Angle down Atgal

Endriejaviškių pamėgtame parke – golfo aikštelė

Endriejavo miestelio gyventojų pamėgtą Atgimimo parką papildė mini golfo aikštelė. Į jos atidarymą pirmadienį susirinko nemažas smalsuolių būrys. Mini golfo aikštelė įrengta Endriejavo bendruomenei parengus projektą ir gavus Žemės ūkio ministerijos finansavimą bei prisidėjus savo lėšomis.

Skirtingos nuomonės

Prieš Valstybės dienos paminėjimą Tautiškos giesmės giedojimu Atgimimo parke, endriejaviškiai dalyvavo mini golfo aikštelės atidaryme. Ši naujovė sudomino nuo mažiausių iki vyriausių. Pensininkė Zita Mačiulienė prisipažino, kad ją suintrigavo – norėjo šią palyginti su golfo laukais. Apžiūrėjusi 10x15 dydžio golfo aikštelę su 9 įvairaus sudėtingumo takeliais, ji ištarė: „Viskas, kas skatina žmogų prasmingai veiklai, yra gerai“.

Pasak Endriejavo bendruomenės narės Ritos Žadeikytės, nuomonių būta įvairių. Vieniems atrodė, kad reikia įrengti tinklinio aikštelę, betgi ji yra kitoje viešojoje erdvėje – prie Kapstato ežero. Endriejavo bendruomenės pirmininkas Eugenijus Kalvaitis antrino, kad mokyklos stadione yra ir tinklinio, ir krepšinio aikštelės. „Ši vieta aktyvaus poilsio zonoje prašyte prašėsi kažko naujo, todėl valdyba ir nusprendė įrengti mini golfo aikštelę“, – atskleidė pirmininkas. Ji yra šalia treniruoklių, kuriais naudojasi ir jauni, ir vyresni gyventojai. Savanoriai įžuvino tvenkinį, kuriame yra ką veikti meškeriotojams.

Pasirinko naujovę

Endriejavo seniūnijos seniūnė Laimutė Šunokienė prisiminė, jog buvo siūloma įrengti tiltelį per tvenkinį, tačiau valdybos nariai balsavo už išskirtinį pasiūlymą – golfo aikštelę, kuri sutrauktų daugiau žmonių. „Tai naujovė ir, bendruomenei parengus projektą, nesunkiai gautas Žemės ūkio ministerijos finansavimas – 5000 eurų“, – kalbėjo seniūnė. Pasak jos, tai ilgai puoselėtas projektas ir padėkojo E. Kalvaičiui už iniciatyvą. Jis pridūrė, jog bendruomenei irgi teko prisidėti savo lėšomis –1000 eurų, patiems įrengti aikštelę, kurioje išdėstyti golfo žaidimo takeliai.

Sudomino mažus ir didelius

Pirmadienį į mini golfo aikštelę atvyko įmonės „Ginva“, įrengusios ją, vadovas Vaidas Bernotas, kuris po iškilmingo atidarymo pakvietė susirinkusiuosius išmėginti žaidimą. Paaiškėjo, jog nugalėtoju tampa tas, kuris mažiausiu smūgių skaičiumi įmuša kamuoliuką į duobutę. Geriausias rezultatas – 15 smūgių.

Norinčiųjų išmėginti netrūko – domėjosi ir vaikai, ir tėvai, ir seneliai. Pasak E. Kalvaičio, žaisti gali įvairaus amžiaus žmonės.

Tačiau endriejaviškiams svarbus buvo ne tik žaidimas, bet ir susitikimas gražiame parke po užtrukusio karantino. „Taip gera išeiti iš namų“, – šypsojosi Kristina Vainienė. „Čia nuostabus kampelis – dažnai ateinu su anūkėmis“, – sakė Laima Šarkauskienė. Įrengus mini golfo aikštelę, atsirado daugiau veiklos. Seniūnė sakė negirdėjusi, kas daugiau turi ją, todėl tikisi sulaukti svečių iš kaimyninių seniūnijų. Aikštelę administruoja bendruomenės narė Laima Martinkienė, parduotuvės „Aibė“ savininkė. Čia galima gauti golfo lazdas ir kamuoliukus.

Po generalinės repeticijos atidarymo dieną Endriejavo miestelio šventėje rugpjūčio 29-ąją mini golfo aikštelėje gali būti surengtas rimtas turnyras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite