Angle down Atgal

Elektrėnų ugniagesiai išgelbėjo skęstantį vyrą

Vakar vakare Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai išgelbėjo skęstantį vyrą. Gelbėtojams buvo pranešta, kad Elektrėnų mariose iš valties iškrito žmogus.

„Vyras laikėsi užsikabinęs už valties maždaug už 3-4 metrų nuo kranto, – sakė šios tarnybos viršininkas Jonas Chveduk. – Toje vietoje labai gilu, nes čia yra jachtklubo prieplauka. Gali būti, kad jis žvejojo ir iškrito iš valties. Ugniagesiai gelbėtojai operatyviai sureagavo ir po kelių minučių buvo įvykio vietoje. Vienas ugniagesys įbrido iki juosmens į vandenį, kitas priplaukė valtimi ir bendromis jėgomis ištraukė vyrą. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams.“

Žmogų gelbėjo 4-osios pamainos pareigūnai – pamainos vadas Eimantas Dainauskas, skyrininkas Laurynas Zarauskas, ugniagesiai gelbėtojai Evaldas Ašmena ir Vytautas Visockas.

„Mes neturime specializuotos narų komandos, tačiau ugniagesiai turi narų aprangą, valtį ir gali atlikti pirminius gelbėjimo darbus ant vandens,“ – sakė tarnybos viršininkas J. Chveduk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite