Angle down Atgal

„Eko“ užuolaidos – ne tik estetiškas, bet ir tvarus sprendimas

Kuriant namų, biuro ar kitą erdvę vis dažniau atsižvelgiama į gamtą – stengiamasi rinktis ne tik patrauklia išvaizda pasižyminčius, bet ir ekologiškus interjero elementus. Atsižvelgdama į vartotojų poreikius, „Domus Lumina“ pristato naujausią ekologiškų užuolaidų kolekciją. Kodėl tai ne tik stilingas pasirinkimas, bet ir aplinkai palankaus gyvenimo būdo atspindys?

Užuolaidos – jaukaus interjero detalė

Jei reikėtų išskirti vienas iš populiariausių langų uždangų, tai, be abejonės, būtų dieninės ir naktinės užuolaidos. Tai laiko patikrintas variantas, kurį renkasi daugelis. Užuolaidas daugelis mėgsta dėl patrauklios jų išvaizdos. Elegantiškai krentantis audinys namų, biuro ar kitai aplinkai suteikia estetikos ir jaukumo. Dienines ir naktines užuolaidas galima naudoti kartu arba atskirai, derinant su kitomis langų uždangomis, pavyzdžiui, roletais, žaliuzėmis. Taip išgaunama daug skirtingų variacijų. Dėl šios priežasties užuolaidos puikiai tinka įvairaus stiliaus interjeruose: nuo klasikinio iki modernaus.

Audiniai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų

„Eko“ kolekcijų audiniai išskirtiniai tuo, kad yra pagaminti iš perdirbto plastiko, poliesterio ir atraižų, kurios lieka siuvant drabužius, kitus tekstilės gaminius. Taigi, kartą jau panaudotos medžiagos prikeliamos antram gyvenimui ir sutaupoma svarbių išteklių.

Nepriklausomai nuo to, užuolaidos naktinės ar dieninės, tiek vienos, tiek kitos pasiūtos iš 100 % perdirbtų audinių. Todėl, jei esate ekologiško gyvenimo būdo šalininkai, šios langų uždangos vertos atsidurti jūsų namuose, biure ar kitose patalpose. Be to, jos patikimai apsaugo nuo saulės spindulių, kurie šiltėjant orams darosi vis ryškesni. Žinoma, kuriant interjerą dažniausiai nepamirštamas ir privatumas. Priklausomai nuo poreikių, galima pasirinkti storesnio arba plonesnio audinio užuolaidas, kurios leidžia „pasislėpti“ nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių.

Plačios pasirinkimo galimybės

Naujosiose „Domus Lumina“ „eko“ kolekcijose galite rasti net 62 atspalvių ir daugiau nei 200 skirtingos faktūros ir sudėties audinių. Pagrindinės jų grupės yra šios: dieniniai, naktiniai, atspindintys, užtamsinantys, veliūriniai (PES), medvilniniai ir kiti. Atitinkamai iš jų gali būti siuvamos dieninės bei naktinės užuolaidos, taip pat romanetės. Pastarosios patalpai suteikia elegantiško žaismingumo. Klostuotas jų audinys padeda sukurti skoningą interjerą, kuriame harmoningai susilieja estetika ir funkcionalumas.

Ne tik dėmesį patraukianti išvaizda, bet ir praktiškumas

Kaip jau ne kartą buvo paminėta, užuolaidos gali būti naudojamos ne tik namuose, bet ir biure, įvairiose viešos paskirties patalpose. Dažniausiai ten galioja griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai. Todėl itin svarbu, kad langų uždangos pasižymėtų tinkamomis techninėmis savybėmis. „Eko“ kolekcijose galima rasti nedegių (M1 klasės), garsą sulaikančių ir karščio ar šalčio nepraleidžiančių audinių. Jie leidžia pasirūpinti, kad darbo, pramogų ar kitos paskirties erdvėje būtų saugu ir patogu.

Originalūs stilistiniai spendimai – optimaliam rezultatui

Tam, kad naktinės užuolaidos ar kitos langų uždangos stilingai papildytų tiek interjerą, tiek eksterjerą, svarbu jas tinkamai priderinti. Kartais tai pakankamai lengva, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai optimalaus sprendimo paieškos užtrunka nemaloniai ilgai. „Domus Lumina“ „eko“ kolekcijas sudaro ir audiniai, kurių išorinė bei vidinė pusės yra skirtingų spalvų. Todėl nebereikia sukti galvos, kokias užuolaidas pasirinkti, kad jos derėtų ir prie interjero, ir prie eksterjero.

Esate iš tų, kurie vertina ekologiją ir stengiasi vartoti atsakingiau? Langų uždangos, kurių audiniai pagaminti iš perdirbtų medžiagų, padeda pasirūpinti patraukliai atrodančia ir patogia namų, biuro ar kitų patalpų aplinka. Funkcionalumu žavinčios dieninės ir naktinės užuolaidos suteikia patikimą apsaugą nuo saulės ir privatumo. Todėl galima dar patogiau ir ramiau dirbti, ilsėtis ar pramogauti.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite