Angle down Atgal

Eismo sąlygas sunkina snygis ir šlapdriba, naktį eismo sąlygas sunkins snygis ir plikledis

Trečiadieniui, dėl tebesitęsiančio snygio ir šlapdribos sudėtingos eismo sąlygos išlieka daugelyje šalies rajonų, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Pagrindinių kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Krašto keliai daugiausia šlapi, provėžoti, vietomis padengti prispausto sniego sluoksniu iki 4 cm storio. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai vietomis su prispausto, puraus sniego sluoksniu iki 20 cm storio, slidūs. Rajoniniuose keliuose yra ruožų, kurie sunkiai pravažiuojami. Neišvažiuojamų kelių gali pasitaikyti pietų bei rytų Lietuvoje: Alytuje, Šalčininkuose, Vilkaviškyje ir Anykščiuose.

Slidžius kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra". Kelininkai dirba visu pajėgumu, bet nuvalius kelių dangas, dėl snygio keliai vėl padengiami sniegu.

Vakarų Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia yra drėgnos, vietomis šlapios, tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai provėžoti ir padengti prispaustu sniegu.

Dėl storo sniego sluoksnio lūžta medžiai, medžių šakos, tad itin reiktų būti atsargiems miškingose vietovėse.

Kelininkai kviečia susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, o esant būtinybei vykti, vairuoti ypatingai atsargiai ir keliones planuotis su laiko atsarga.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, didžiojoje šalies dalyje trečiadienio pavakarę snygis arba šlapdriba, tik vietomis, daugiausia vakarinėje šalies dalyje, be žymesnių kritulių.

Oro temperatūra - nuo 0 iki 1 laipsnio šilumos.

Ateinančią naktį vietomis krituliai, vyraus nedidelis sniegas. Daug kur plikledis. Oro temperatūra svyruos nuo 3 iki 8, vietomis iki 11 laipsnių šalčio, pajūryje apie 0.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite