Angle down Atgal

Eismo sąlygas sunkina plikledis

Trečiadienio rytą eismo sąlygas didžiojoje Lietuvos dalyje sunkina plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija. Snygis ir plikledis prognozuojami ir dieną.

6 val. duomenimis, sudėtingos eismo sąlygos dėl buvusio ar besitęsiančio snygio ir plikledžio susidarė šiaurės Lietuvoje, Telšių, Tauragės, Kauno apskrityse ir Lazdijų rajone. Čia valstybinės reikšmės kelių dangos vietomis provėžotos ir slidžios, padengtos prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm.

Daugelyje likusių šalies rajonų pagrindinių kelių dangos daug kur provėžotos ir slidžios, padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu. Tik Jurbarko, Šakių ir Prienų rajonuose keliai drėgni, vietomis šlapi.

„Kelių priežiūra“ apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto.

Šiaurės, šiaurės rytų Lietuvoje ir Tauragės apskrityje vietomis nesmarkiai sninga, Trakų rajone pusto, kitur – be žymesnių kritulių. Oro temperatūra siekia nuo 1 iki 5 laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur truputį pasnigs. Kai kur plikledis. Vėjas vakarų, pietvakarių, pereinantis į pietų, pietryčių, 6–11 m/s, vakare pajūryje iki 14 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite