Angle down Atgal

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir pustymas, perspėja kelininkai

Dėl buvusio ar tebesitęsiančio snygio ir pustymo sekmadienio rytą sudėtingiausios eismo sąlygos susiklostė Vilniaus, Molėtų, Švenčionių, Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Šilalės, Šakių ir Marijampolės rajonuose. Čia pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios vietomis su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, o Šiaurės Lietuvoje yra ir apledėjusių kelių ruožų.

Likusioje šalies dalyje, kaip nurodo Lietuvos automobilių kelių direkcija, pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos, vietomis provėžuotos.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje su prispausto ar puraus sniego sluoksniu iki 10 cm, vietomis yra apledėjusių kelių ruožų.

Apsnigtus ir slidžius kelių ruožus prižiūri „Kelių priežiūra“.

Rytų, šiaurės ir dalyje vidurio Lietuvos rajonų sninga, vietomis pusto, kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra svyruoja nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną kai kur kils trumpa pūga. Pūs stiprokas šiaurės vakarų vėjas, vietomis (didesnė tikimybė pajūryje) gūsiai sieks iki 15–17 m/s. Aukščiausia oro temperatūra dieną nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite