Angle down Atgal

Egzotiška nakvynė medyje: kam vykti į Balį, jei galima išbandyti Tauragėje

Šįmet dėl pandemijos negalite ar nenorite išvykti iš Lietuvos? Nieko tokio! TV3 laidos „Sveiki atvykę“ komanda važinėja po mūsų šalį ir ieško įdomių vietų jūsų atostogoms. Šį šeštadienį supažindinsime su grožybėmis iš Tauragės krašto. Pažiūrėti tikrai yra į ką!

Laidos komanda, viešėdama Tauragės regione, įsitikino, kad šis pasienyje esantis kraštas turi ką pasiūlyti ekstremalaus pojūčio mėgėjams, taip pat gamtos mylėtojams bei tiems, kurie mėgsta gardžiai ir originaliai pavalgyti.

„Ar teko lankytis muziejuje, kuriame susipina istorija su dabartimi, senovė su modernumu? O ar teko kada nors muziejaus teritorijoje... pamiegoti? Tauragėje tai ne tik galite, bet ir privalote pamėginti. O kad nebūtų liūdna, specialiai jums bus leidžiamos sutartinės. Aš tai išmėginau ir likau sužavėtas“, – sako laidos vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis.

Tačiau bene didžiausią įspūdį kelionių žurnalistui paliko nameliai medžiuose, kurie įkurti viename nuotykių parke Tauragės mieste.

„Kam važiuoti į Balį, kad galėtumėte patirti, ką reiškia pernakvoti medyje? Užtenka nuvykti į Tauragę ir galėsite suprasti, koks gi jausmas miegoti 8 metrų aukštyje įkurtuose lakoniškuose namukuose. Tiesa, liftų čia nėra, todėl lipti aukštyn ir nulipti reikės kopėčiomis“, – įspėja Ž.Barysas.

„Sveiki atvykę“ komanda taip pat išmėgino kitą ekstremalią pramogą Tauragės krašte – safarį, į kurį atostogautojai vežami specialiu autobusiuku. Pasak laidos kūrėjų, jo metu galima išvysti net du regioninius parkus – Pagramančio ir Rambyno, pasigrožėti piliakalniais, upėmis ir dviem išskirtiniais ąžuolais. Vienam jų net 600 metų.

Ekstremalios pramogos, ant lavos akmens kepami kepsniai ir užburiantis gamtos grožis – jau šį šeštadienį, 9 val. ryto per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite