Angle down Atgal

Edukacijos Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentre

Mokslo metai įsibėgėja, o į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centre įsikūrusį Mutlicentrą grįžta moksleivių grupės. Šiais metais vis dar galima rezervuoti edukacijas, tarp kurių ir dvi naujos – „Saugus internete“ ir „Knygos istorija“.

Edukacijų metu neformalioje aplinkoje vaikai atliks įvairias kūrybines užduotis, dalyvaus viktorinose, diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse. Pamokos skirtos iki 30 moksleivių grupėms.

  • Žemė – žmonių planeta (1-4 kl.) – moksleiviai sužinos kaip atsirado Žemė ir gyvybė joje, kiek žmonių gyvena Žemėje, koks klimatas vyrauja, kas yra vanduo ir dar daug kitų įdomių faktų.
  • Herojai tarp mūsų (2-5 kl.) – paliečiamos patyčių ir draugystės temos, skaitomi kūriniai, jie analizuojami, žaidžiami žaidimai, kurie skatina atsižvelgti į kitų nuomonę, savitarpio pagalbą.
  • Muzikos evoliucija (3-6 kl.) – tai edukacija apie muzikos ir instrumentų raidą nuo ankstyvųjų amžių iki šių dienų, edukacijoje ne tik diskutuojama apie muzikos svarbą ir klausomasi garsų, bet mokiniai ir patys gali išbandyti instrumentus ir šiuolaikinės muzikos kūrimo įrankių.
  • Kūrybinės dirbtuvėlės (1-3 kl.) – tai dailės ir dizaino užsiėmimai leidžiantys išlaisvinti vaikų kūrybą, papildyti išmaniosiomis technologijomis.
  • Fotografijos istorija (3-6 kl.) – edukacijoje aptariama fotografijos evoliucija, fotoaparato sandara, fotostudijoje naudojama įranga, piešiama tamsoje.
  • Knygos istorija (1-4 kl.) – moksleiviai susipažins su senovės rašto būdais ir priemonėmis, popieriaus ir spaudos atsiradimu.
  • Saugus internete (4-7 kl.) – edukacija skirta stiprinti gebėjimą kritiškai analizuoti informaciją internete, išmokti apsaugoti savo asmeninius duomenis.

Būtina išankstinė edukacijų rezervacija tel. 8-343-91553, el. p. multicentras@marvb.lt, Multicentro facebook.com paskyroje asmenine žinute.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite