Nuotraukos Ingridos Markuns
Angle down Atgal

Edukacija „Dzen raizgymo“ technika Debeikių bibliotekoje

„Viskas įmanoma vienu brūkštelėjimu“
Rickas Robertsas ir Maria Thomas

Zentangle, kurį lietuviškai pavadinome Dzen raizgymu, – pasaulyje žaibiškai iš populiarėjęs meditacinio meno metodas. Šį atpalaiduojantį būdą pasikartojančiais raštais kurti nuostabius paveikslėlius sukūrė menininkai Rickas Robertsas ir Maria Thomas. „Smegenų joga“ vadinamas dzen raizagymas skelbia saviraišką ir kūrybinę laisvę.

Vasario 19 d. Debeikių bibliotekoje vyko Dianos Šermukšnienės „Dzen raizgymo“ technika edukacija. Diana papasakojo kada susidomėjo dzen raizgymu, parodė savo pirmuosius darbus, sakė, kad šiam piešimui taisyklių nėra tik tereikia juodo gelinio rašiklio ir balto popieriaus. Mus dar nustebino, kad kuriant piešinius nenaudojamas trintukas.

Visiems Diana jau buvo paruošusi ruošinukus užbaigti patiems atviruką. Edukacijos metu mokėmės piešti įvairius ornamentus ir juos jungti į piešinį. Visi nutilome ir pradėjome piešti: raizgyti taškiukus, apskritimus, brūkšnelius ir įvairias figūras. Pasinėrėme į raizgymo meno džiaugsmą ir kūrybiškumą.

Piešimas mums visiems suteikė savirealizacijos džiaugsmą, ramybę, gerą nuotaiką, sumažinome stresą, pamiršome visus rūpesčius.

Edukacijos pabaigoje pasivaišinome kava ir arbata, pasidalinome gerais įspūdžiais.

Visi labai dėkojame Dianai už mielą ir šiltą edukaciją.

Debeikių bibliotekos bibliotekininkė Ingrida Markuns

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite